فیلمبرداری فیلم گشت ارشاد ۳ ادامه پیدا می‌کند

فیلم‌های کوسه، خون شد و نارگیل در راه هستند

گشت ارشاد ۳

طبق اخبار ارائه شده از سوی روابط عمومی پروژه، فیلمبرداری فیلم گشت ارشاد ۳ به کارگردانی سعید سهیلی، به‌زودی ادامه پیدا می‌کند.

با کاهش محدودیت‌های اعمال شده به دلیل شیوع ویروس کرونا، فیلم‌های بسیاری که ساختشان لغو شده بود، در حال حاضر به مرحله‌ی تولید بازگشته‌اند و فیلمبرداری آن‌ها در جریان است. فیلم گشت ارشاد ۳ که توسط سعید سهیلی کارگردانی می‌شود، در تهران مراحل فیلمبرداری را طی می‌کند. این فیلم سومین قسمت از گشت ارشاد شمرده می‌شود و طبق اطلاعات منتشر شده، پولاد کیمیایی و ساعد سهیلی بازیگران آن خواهند بود.

فیلم سینمایی کوسه در لیست فیلم‌هایی قرار دارد که مراحل تولید آن‌ها کلید خورده است. این فیلم به کارگردانی علی عطشانی و تهیه‌کنندگی سید محمد احمدی ساخته می‌شود و بازیگر لبنانی، آن ماری سلامه، قرار است در آن نقش‌آفرینی کند. این فیلم در محله‌ی نیاوران واقع در تهران کلید خورده و هنرپیشه‌ی سرشناس لبنانی، آن ماری سلامه، در ۱۲ تیرماه به ایران آمد تا حضور خود را در این پروژه آغاز کند. این بازیگر لبنانی در فیلم Galata Omri بازی کرده و در میان مردم لبنان بسیار معروف است. او همچنین در پروژه‌های تاریخی و مدرن با کارگردان‌های ژاپنی، لبنانی و ایرانی همکاری داشته است. از دیگر بازیگران فیلم سینمایی کوسه می‌توان به مهدی هاشمی، مهران احمدی، سیما تیرانداز، بهناز جعفری، ریحانه پارسا، محمدجواد جعفرپور، مهران رجبی، مهسا کامیابی، احمدرضا موسوی و پژمان جمشیدی اشاره کرد.

عنوان خون شد فیلم دیگری است که به‌زودی ساخت آن شروع می‌شود. جواد نوروز بیگی تهیه‌کننده و مسعود کیمیایی نویسنده و کارگردان این فیلم خواهند بود. همچنین فیلم نارگیل به تهیه‌کنندگی سید ابراهیم عامریان و کارگردانی سید داوود اطیابی، توانسته مجوز پخش دریافت کنند و این پروژه هم به‌زودی کلید می‌خورد.

هنوز تاریخ اکران فیلم گشت ارشاد ۳ مشخص نشده، اما درحال حاضر این عنوان مراحل تولید را سپری می‌کند و به‌زودی عرضه می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا