1%
  • 10/10

گیم پس در انحصار ایکس باکس و کامپیوتر باقی می‌ماند

خبری از پلی استیشن نیست

گیم پس در انحصار ایکس باکس و کامپیوتر باقی می‌ماند ۰ ۲۷ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
انحصار گیم پس

برخلاف شایعه‌ها، مایکروسافت رسما اعلام کرد که سرویس اشتراکی گیم پس در انحصار ایکس باکس و کامپیوتر باقی می‌ماند.

سرویس اشتراکی ردموندی‌ها کاتالوگ بسیار گسترده و متنوعی از بازی‌ها را در قالب اشتراک ماهانه و سالانه با قیمت بسیار مناسب به کاربران ارائه می‌دهد. این سرویس در حال حاضر ۳۴ میلیون کاربر در اقصی نقاط جهان دارد که ردموندی‌ها همواره برای گسترش جامعه آن تلاش می‌کنند.

در حالی که پیش‌تر شایعه شده بود که مایکروسافت به ارائه گیم پس برای پلتفرم‌های رقیب از جمله پلی استیشن و نینتندو علاقه دارد، اما در تازه‌ترین رویداد ایکس باکس در خصوص برنامه‌‎های آینده این پلتفرم، رسما اعلام شد که گیم پس در انحصار Xbox و PC باقی می‌ماند و هیچ خبری از ارائه آن برای دیگر کنسول‌ها نیست.

آقای مت بوتی، رئیس ارشد استودیوی بازی‌سازی ایکس باکس، در جریان این مراسم بار دیگر روی اصول اصلی و برنامه‌های مهم مایکروسافت در حوزه گیمینگ تاکید کرد. به گفته او، همچنان بازی‌های انحصاری و فرست پارتی ایکس باکس در روز نخست انتشار به سرویس گیم پس اضافه می‌شوند و این رویه در آینده تغییر نمی‌کند.

از طرفی، مت بوتی خاطرنشان کرد که سرویس گیم پس فقط در ایکس باکس و کامپیوتر در دسترس خواهد بود و کاربرهای دیگر پلتفرم‌ها از جمله پلی استیشن و نینتندو قادر به استفاده از آن نیستند. طبق اظهارات او، این رویکرد موقتی نیست و گیم پس هرگز برای سایر پلتفرم‌ها ارائه نخواهد شد.

در ادامه این صحبت‌ها، مت بوتی اعلام کرد که شرکت مایکروسافت در راستای تحقق تعهد ایکس باکس، قصد دارد تا بازیکن‌ها در هر مکان و زمانی بتوانند با دوستان خود به تجربه بازی‌ها بپردازند. البته، اجرای این موضوع زمانی ممکن است که سیوها و گیمرها بتوانند در بخش‌های مختلف جابه‌جا شوند و ردموندی‌ها برای ایجاد چنین اقداماتی، تمام تلاش خود را به کار خواهند گرفت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments