#مهسا_امینی

بازی‌های جدید ایکس باکس گیم پس در نیمه دوم ماه جولای

۶ بازی جدید از راه می‌رسند

بازی های ماه جولای ایکس باکس watch dogs 2

ردموندی‌ها چندی پیش فهرست اسامی بازی های جدید ایکس باکس گیم پس در نیمه دوم ماه جولای سال جاری میلادی را به اشتراک گذاشتند که شامل شش بازی جدید و مهیج می‌شود.

سرویس اشتراکی مایکروسافت کاتالوگ گسترده و متنوعی از بازی‌ها را در قالب اشتراک ماهانه و سالانه با قیمت مناسب به کاربران ارائه می‌دهد. به دنبال حمایت و پشتیبانی همیشگی ردموندی‌ها، این سرویس هر هفته میزبان بازی‌های جدیدی است که در نیمه اول ماه جاری شاهد انتشار عناوین ارزشمندی همچون سری یاکوزا بودیم. حال در نیمه دوم ماه، مایکروسافت از ورود شش بازی جدید به گیم پس طی روزهای آینده خبر دادند.

بر اساس بیانیه مایکروسافت، از امروز، ۲۸ تیر ماه، بازی As Dusk Falls به سرویس گیم پس اضافه می‌شود و کاربران کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود به صورت رایگان قادر به تجربه آن هستند. دقت داشته باشید که این عنوان از همان روز عرضه در اختیار کاربران گیم پس قرار می‌گیرد. همزمان با عرضه این اثر، بازی پرطرفدار Watch Dogs 2 نیز به این سرویس راه می‌یابد که مشترکین هر سه پلتفرم از امروز می‌توانند به تجربه این اثر مهیج و جهان باز یوبیسافت بپردازند.

دو روز بعد، در روز سی‌ام تیر ماه، نوبت به بازی Sins of a Solar Empire: Rebellion می‌رسد. این عنوان قرار است در روز مزبور برای پلتفرم رایانه‌ی شخصی در گیم پس عرضه شود. در کنار انتشار آن، بازی ریسینگ و موتورسواری MotoGP 22 نیز تقدیم کاربران هر سه پلتفرم خواهد شد. از طرفی، مایکروسافت بازی Torment: Tides of Numenera را برای مشترکین کنسول و پی‌سی در نظر گرفته است. در هفته آینده، هفتم مرداد ماه، بازی تحسین‌شده Inside برای هر سه پلتفرم به طور رایگان عرضه می‌شود.

در ادامه می‌توانید زمان‌بندی و فهرست اسامی بازی های جدید سرویس ایکس باکس گیم پس در نیمه دوم ماه جولای سال جاری میلادی را مشاهده کنید:

۲۸ تیر – ۱۹ جولای

 • As Dusk Falls — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود
 • Watch Dogs 2 — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود

۳۰ تیر – ۲۱ جولای

 • Sins of a Solar Empire: Rebellion — رایانه‌ شخصی
 • MotoGP 22 — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود
 • Torment: Tides of Numenera — کنسول و کلاود

۷ مرداد – ۲۹ جولای

 • Inside — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود

طبق روال همیشه، در کنار عرضه‌ی بازی های جدید در ایکس‌باکس گیم پس، این سرویس با برخی از عناوین خداحافظی می‌کند. بر اساس اظهارات اخیر مایکروسافت، در نیمه اول ماه جاری و از روز یکشنبه، ۳۱ جولای (۹ مرداد ماه) پنج بازی مختلف برای همیشه از دسترس مشترکین خارج خواهند شد.

البته، ردموندی‌ها برای خرید هر کدام یک از این بازی‌ها برای مشترکین ۲۰ درصد تخفیف در نظر می‌گیرد. با توجه به حضور آثار مهیج و سرگرم‌کننده‌ در این فهرست، بهتر است فرصت را از دست ندهید و همین حالا از تجربه‌ی آن‌ها لذت ببرید. اسامی این آثار به شرح زیر است:

 • Dodgeball Academia — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود
 • Katamari Damacy Reroll — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود
 • Lumines Remastered — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود
 • Omno — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود
 • Raji: An Ancient Epic — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود

در این میان، بهتر است بدانید که مدتی پیش پیش شرکت مایکروسافت از پروژه جدید مون‌کرافت پرده برداشت. این پروژه در واقع امکان تجربه رایگان نسخه دموی برخی از بازی‌ها را برای کاربران فراهم می‌کند. از طرفی، تا به امروز شایعه‌های مختلفی در خصوص راه‌اندازی اشتراک خانوادگی سرویس ایکس باکس گیم پس به گوش رسیده که بر اساس آن‌ها، ظاهرا فقط با خرید یک اشتراک، تا پنج نفر از اعضای خانوادتان می‌توانند به طور رایگان به امکانات این سرویس دسترسی داشته باشند. آن‌طور که شایعه شده، این اشتراک در اواخر سال جاری میلادی راه‌اندازی می‌شود.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با بازی های نیمه دوم ماه جولای سرویس ایکس باکس گیم پس چیست؟ به نظر شما، مایکروسافت کدام بازی‌ها را در نیمه نخست ماه آگوست به گیم پس اضافه می‌کند؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا