1%
  • 0/10

تعداد مشترکین سرویس Game Pass به 34 میلیون نفر رسید

افزایش 10 میلیون مشترک جدید نسبت به آخرین آمار

تعداد مشترکین سرویس Game Pass به 34 میلیون نفر رسید ۰ ۰۱ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
مشترکین سرویس Game Pass

در جدیدترین آمار منتشر شده، شرکت مایکروسافت اعلام کرد تعداد مشترکین سرویس Game Pass به 34 میلیون نفر رسیده است.

در جریان انتشار قسمت جدید از پادکست رسمی برند ایکس باکس، مدیران اصلی بخش گیم مایکروسافت از جمله فیل اسپنسر (Phil Spencer) اطلاعات مهمی را در خصوص برند ایکس باکس با مخاطبین خود به اشتراک گذاشتند. از جمله این موارد مشخص شد چهار بازی از عناوین انحصاری این شرکت برای پلتفرم‌های شرکت سونی و شرکت نینتندو عرضه خواهند شد اما فعلا نام این این عناوین مشخص و اعلام نشده است. هم‌چنین مشخص شد بازی Starfield  و بازی Indiana Jones در میان لیست این چهار بازی جایی نداشته و این عناوین به صورت انحصاری روی پتلفرم‌های مرتبط با Xbox باقی خواهند ماند.

در حالی که صحبت‌های مطرح شده در این پادکست با محوریت عناوین انحصاری دنبال می‌شد اطلاعات مهمی نیز در خصوص سرویس اشتراکی شرکت مایکروسافت یعنی Game Pass ارائه شد. در ابتدا تایید شد عناوین شرکت Activision Blizzard قرار است به لیست بازی‌های Game Pass اضافه شوند و در همین راستا، ابتدا بازی Diablo 4 در تاریخ 28 مارس به این سرویس ملحق خواهد شد.

رئیس بخش گیم شرکت مایکروسافت در ادامه اعلام کرد تعداد مشترکین سرویس Game Pass به صورت مجموع رو هر دو پلتفرم ایکس باکس و رایانه‌های شخصی به 34 میلیون نفر رسیده است. آخرین آمار ارائه شده در ژانویه سال 2022 برای تعداد مشترکین سرویس Game Pass به 25 میلیون مشترک اشاره داشت. بدین ترتیب در بازه زمانی دو ساله تعداد 10 میلیون مشترک جدید به سرویس مورد بحث افزوده شده است که رقم قابل توجهی محسوب می‌شود و معلوم می‌شود ردموندی‌ها چرا تا این اندازه روی این سرویس خود حساب باز کرده‌اند.

در خصوص بازی‌های شرکت Activision Blizzard، شرکت مایکروسافت اظهار داشت که هم‌ عناوین آینده و هم بازی‌های قدیمی این کمپانی به سرویس Game Pass اضافه خواهند شد. انتظار می‌رود در آینده نزدیک جزئیات بیشتری در این خصوص به اشتراک گذاشته شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments