تست کرونای بازیگر Game of Thrones هم مثبت اعلام شد

یک چهره‌ی مشهور دیگر هم به کرونا مبتلاست

تست کرونای بازیگر Game of Thrones

تست کرونای «کریستوفر هیویو» بازیگر سریال Game of Thrones و فصل دوم سریال The Witcher مثبت اعلام شد.

کریستوفر هیویو بازیگر نروژی به خاطر ایفای نقش شخصیت Tormund در سریال Game of Thrones شهرت فراوانی دارد. او قرار است در فصل دوم سریال موفق ویچر در قالب شخصیت Nivellen حضور داشته باشد. حال هیویو در اینستاگرام اعلام کرد که او هم به ویروس کرونا مبتلا شده است. متن صحبت‌های او به شرح زیر است:

با سلام از نروژ! متاسفم بگویم که من امروز، تستم برای کووید۱۹ یا ویروس کرونا مثبت اعلام شد. من و خانواده‌ام خودمان را تا هر موقع که طول بکشد ایزوله کرده‌ایم. من تنها علائم خفیف یک سرماخوردگی را دارم. ریسک بالایی برای برخی افراد وجود دارد، طوری که این ویروس می‌تواند ویرانگر تشخیص داده شود. بنابراین به همه‌ی شما اصرار می‌کنم تا بسیار مواظب باشید؛ دستان‌تان را بشویید، یک و نیم متر از دیگران فاصله بگیرید، به قرنطینه بروید. فقط هر چیزی که می‌توانید را انجام دهید تا جلوی پخش شدن ویروس را بگیرید. همراه هم ما می‌توانیم با این ویروس مبارزه و وقوع آشوب در بیمارستان‌هایمان را دفع کنیم. لطفا مراقب هم‌دیگر باشید، فاصله‌ی خود را حفظ کنید و سلامت بمانید!

بازیگر سریال Game of Thrones تنها کسی نیست که تست کرونای او مثبت اعلام شده است. به جز هیویو، تا به حال «تام هنکس» و «ادریس آلبا» هم از ابتلای خود به این ویروس خبر داده‌اند. در حال حاضر فیلمبرداری بسیاری از فیلم‌ها و سریال‌ها، از جمله فصل دوم The Witcher متوقف شده است تا اپیدمی کرونا کاهش پیدا کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا