1%
  • 0/10

ساخت پیش درآمد بازی تاج و تخت چگونه پیش می‌رود؟

این سریال برای سرویس مکس تولید می‌شود

ساخت پیش درآمد بازی تاج و تخت چگونه پیش می‌رود؟ ۰ ۰۱ آبان ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
ساخت پیش درآمد بازی تاج و تخت

به لطف آگهی‌ای که اخیراً در فضای مجازی منتشر شده، اطلاعات جدیدی از روند ساخت پیش درآمد بازی تاج و تخت در دسترس قرار گرفته است.

شبکه HBO محبوبترین فرنچایز خود، یعنی Game of Thrones را برای مدت زیادی رها نکرد. با گذشت حدوداً دو سال، اولین اسپین آفش با نام House of the Dragon روی آنتن آمد. همان‌طور که می‌توان حدس زد، این اثر به خاندان تارگرین پرداخته و جنگ داخلی اعضایش را به تصویر می‌کشد؛ جنگی که شامل نبرد اژدهایان می‌شود. البته خاندان اژدها تنها اسپین آفی نیست که در دست ساخت قرار گرفت و پروژه دیگری هم وارد مرحله ابتدایی ساخت شد اما نتوانست چراغ سبز را دریافت کند.

سرویس استریم مکس (قبلاً با نام HBO Max شناخته می‌شد) چند ماه پیش بیانیه رسمی‌ای را منتشر و در آن ساخت پیش درآمد بازی تاج و تخت را بر اساس مجموعه Tales of Dunk and Egg تایید کرد. این اثر فعلاً با نام موقت A Knight of the Seven Kingdoms: The Hedge Knight شناخته شده و حاصل همکاری جرج آر آر مارتین (George R. R. Martin)، ایرا پارکر (Ira Parker)، رایان کاندل (Ryan Condal) و وینس جراردیس (Vince Gerardis) به شمار می‌رود.

لوسی بون (Lucy Bevan) یک مدیر انتخاب بازیگر بوده و اخیراً آگهی‌ای را برای یافتن بازیگران مورد نظرش در فضای مجازی به اشتراک گذاشته است. او و تیمش دنبال پسری ۹ یا ۱۰ ساله می‌گردند تا شخصیتی را به تصویر بکشد که از لحاظ فیزیکی کوچک بوده اما اعتماد به نفس و دانشی فراتر از سن خود دارد. آن‌ها همچنین دنبال بازیگری هستند که بین ۱۸ الی ۲۵ سال سن داشته و نقش سربازی بلند قامت و فروتن را به تصویر بکشد. در ضمن، بون تاکید دارد بازیگران منتخب نقش مهمی در سریال داشته و دستمزد دریافت خواهند کرد.

اطلاعاتی که به لطف آگهی از روند ساخت پیش درآمد بازی تاج و تخت منتشر شده، به همین موارد خلاصه نمی‌شود. لوسی بون در بخش پایانی متن تاکید دارد روند فیلمبرداری در سال ۲۰۲۴ میلادی آغاز خواهد شد. در ضمن، مجموعه Tales of Dunk and Egg از سه رمان کوتاه تشکیل شده و ۹۰ سال قبل از اتفاقات بازی تاج و تخت را به تصویر می‌کشد. شخصیت‌های اصلی هم سر دانکن بلند قامت و اگان تارگرین پنجم هستند.

طبق گزارش وب سایت Variety، فصل اول سریال Tales of Dunk and Egg در تابستان سال آینده میلادی از طریق سرویس استریم مکس پخش خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments