بیش از ۱.۵ میلیون امضا برای بازسازی فصل هشتم Game of Thrones

درخواست عجیب طرفداران ناراضی

بازسازی فصل هشتم Game of Thrones

حتی در صورت ناامیدی شدید، بازسازی فصل هشتم Game of Thrones شاید غیرمحتمل‌ترین چیزی باشد که به ذهنمان خطور کند؛ اما افراد زیادی خواهان چنین چیزی هستند.

این روز‌ها جمع‌آوری امضا در تومارهای اینترنتی برای رسیدن به خواسته‌های مختلف بسیار مرسوم شده است. از جایگزینی بازیگرها گرفته تا انتشار سکانس‌های دیده‌نشده فیلم‌ها، بسیاری تصور می‌کنند که از طریق درخواست‌های پر سر و صدا می‌توانند صدای اعتراض خود را به شرکت‌ها و نهادها برسانند. یکی از عجیب‌ترین این موارد، پتیشن بزرگی در وب‌سایت Change.org است که از مسئولان شبکه HBO خواسته فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت را با نویسنده‌های قابل، بازسازی کنند!

چیزی که می‌توان قطعی دانست آن است که HBO هرگز حاضر نیست میلیون‌ها دلار پول و ساعت‌ها وقت خود را صرف بازسازی مجموعه‌ای کند که هر قسمتش رکوردهای تاریخ تلویزیون را جا‌به‌جا کرده است؛ حتی اگر عموم طرفداران از روند داستان آن ناراضی باشند. با این حال تعداد امضاکنندگان تومار بازسازی فصل هشتم Game of Thrones تاکنون به بیش از یک میلیون و پانصد هزار رسیده است!

چنین درخواست عجیبی واکنش ستارگان سریال را هم برانگیخته است. سوفی ترنر، بازیگر نقش سانسا استارک، این حرکت را عملی «توهین‌آمیز» دانسته و بشدت آن را محکوم کرده است. تقریباً تمام تیم بازیگری سریال، تلاش‌های زیاد تیم تولید طی این ۸ سال را تحسین کرده و اعتراضات نسبت به آنها را نادرست خوانده‌اند.

۱.۵ میلیون امضا در برابر ۱۹ میلیون نفری که اپیزود پایانی سریال را همزمان تماشا کرده‌اند رقم اندکی است؛ با این حال می‌تواند HBO را آگاه کند که چگونه پروژه‌های بزرگ بعدی خود را به پایان برساند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا