روند انتخاب بازیگر سریال House of the Dragon آغاز شده است

اولین اسپین‌آف Game of Thrones ظاهرا در آینده‌ی نزدیک وارد فاز فیلمبرداری می‌شود

روند انتخاب بازیگر سریال House of the Dragon

با توجه به گزارش‌های ارسالی برای وب سایت Entertainment Weekly، روند انتخاب بازیگر سریال House of the Dragon آغاز شده است.

Game of Thrones را می‌توان یکی از بزرگ‌ترین و پرطرفدارترین سریال‌های سال‌های اخیر دانست که پس از هشت فصل نهایتا سال گذشته‌ی میلادی به پایان رسید. البته فصل آخر باب میل عده‌ی زیادی از طرفداران نبود؛ طرفدارانی که انتظار داشتند سرنوشت بهتر و منطقی‌تری در انتظار شخصیت‌های مهم داستان باشد. با وجود بازخوردهای منفی، مدیران HBO تمام تلاش خود را به کار گرفتند تا دنیای Game of Thrones زنده مانده و همچنان در مرکز توجه‌ها باشد. تلاش‌های آن‌ها به آغاز ساخت چند اسپین‌آف منجر شد.

همان‌طور که اشاره شد، در ابتدا چند اسپین‌آف مراحل ساخت را پشت سر می‌گذاشتند اما به مرور زمان یکی پس از دیگری لغو شدند. The Long Night، یکی از پروژه‌های لغو شده‌ای است که به مرحله‌ی ضبط قسمت پایلوت هم رسید اما تصمیم‌گیرندگان شبکه از نتیجه‌ی کار راضی نبودند. در نتیجه، تصمیم گرفته شد این پروژه برای همیشه کنار گذاشته شود. در این بین، تنها پروژه‌ی House of the Dragon چراغ سبز تولید را دریافت کرد. میگوئل ساپوچنیک (Miguel Sapochnik) و رایان کاندال (Ryan Condal) هم به عنوان شورانر انتخاب شدند تا در کنار نوشتن فیلمنامه، روی روند تولید نظارت داشته باشند.

طبق گزارش‌های ارسالی برای وب سایت Entertainment Weekly، روند انتخاب بازیگر سریال House of the Dragon شروع شده است. معمولا همزمان با آغاز روند انتخاب بازیگر، لیست شخصیت‌ها به همراه توضیحات کوتاهی از ظاهر و ویژگی‌های اخلاقی‌شان در فضای مجازی منتشر می‌شود تا علاقه‌مندان بتوانند برای تست اقدام کنند. تا به این لحظه چنین اتفاقی رخ نداده و هیچ لیستی در فضای مجازی به اشتراک گذاشته نشده است. با این حال، حدس شخصیت‌های حاضر در جریان داستان چندان سخت نیست؛ زیرا این سریال بر اساس رمان Fire and Blood ساخته می‌شود و قرار است به اتفاقات ۳۰۰ سال قبل از سریال اصلی بپردازد.

رمان دو جلدی Fire and Blood روی خاندان تارگرین تمرکز دارد که از حادثه‌ی نابودی والریا جان سالم به در برده و برای سال‌ها در جزیره‌ی دراگون استون زندگی کردند. با گذشت مدتی، تارگرین تصمیم می‌گیرد از جزیره خارج شده و حمله‌ی گسترده‌ای را به هفت فرمانروایی وستروس با هدف تسلط بر همه‌ی آن‌ها آغاز کند؛ اتفاقی که نهایتا رخ داد. این رمان سپس به دیگر پادشاهان سلسله‌ی تارگرین پرداخته و مشکلات دوران هر یک از آن‌ها را به تصویر می‌کشد. در حال حاضر مشخص نیست شورانرهای سریال کدام بخش یا بخش‌های رمان را مورد اقتباس قرار می‌دهند اما احتمال قرار گرفتن «رقص اژدهایان» در جریان داستان بسیار بالا است. این واقعه به جنگ داخلی بین اگان دوم و رینیرا خواهر ناتنی‌اش برای دستیابی به سلطنت اشاره دارد که شامل درگیری اژدهایان می‌شود. تماشای چنین نبردی بدون شک برای طرفداران بسیار هیجان‌انگیز خواهد بود.

اگرچه شیوع ویروس کرونا شرایط سختی را برای پروژه‌های سینمایی و تلویزیونی به وجود آورده اما آغاز روند انتخاب بازیگر House of the Dragon اتفاق بسیار مثبتی است. این موضوع نشان می‌دهد پروژه فاصله‌ی چندانی با فاز فیلمبرداری ندارد. در ضمن، نخستین اسپین‌آف Game of Thrones برای پخش در سال ۲۰۲۲ میلادی برنامه‌ریزی شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا