جدیدترین اسپین‌آف Game Of Thrones رسما چراغ سبز تولید را دریافت کرد

این سریال Ten Thousands Ships نام دارد

ساخت Ten Thousands Ships

طبق گزارشی که ساعاتی قبل روی خروجی وب سایت Variety قرار گرفت، مدیران HBO با ساخت Ten Thousands Ships موافقت کرده‌اند.

Game Of Thrones پس از ۸ فصل، دریافت ۱۲ جایزه امی و کسب ۵۲ نامزدی در رشته‌های مختلف، در مه سال ۲۰۱۹ میلادی به انتهای خود رسید. HBO به واسطه اقتباس سریالی ترانه یخ و آتش مخاطبان بسیار زیادی را به جلب کرده بود و نمی‌خواست آن‌ها را از دست بدهد. به همین دلیل، مدیران شبکه تصمیم گرفتند ساخت دو پیش درآمد را در دستور کار خود قرار دهند. The Long Night که نائومی واتس (Naomi Watts) را به عنوان بازیگر نقش اصلی داشت به فاز قسمت آزمایشی رسید اما نتوانست تایید نهایی را بگیرد. House of the Dragon شرایط کاملا متفاوتی دارد. این پیش درآمد نه تنها تایید نهایی را گرفت، بلکه هم اکنون فاز فیلمبرداری را پشت سر می‌گذارد.

The Long Night و House of the Dragon، تنها اسپین‌آف‌‌های Game Of Thrones نیستند که HBO رویشان کار کرده است. اواخر سال گذشته شمسی گزارشی در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه سه اسپین‌آف دیگر بازی تاج و تخت هم اکنون در حال ساخت هستند. یکی از سریال‌ها با نام Ten Thousands Ships شناخته شده و حول محور تاسیس پادشاهی دورن می‌چرخد. به صورت دقیق‌تر، داستان درباره شاهدخت نایمریا است که مردمانش را به واسطه ۱۰ هزار کشتی به دورن برده و در آنجا حکومت تازه‌ای را تاسیس می‌کند. نایمریا و مردمش در جنگ علیه ممالک مستقل والریا شکست خورده و سرزمین‌های خود را از دست داده بودند.

وب سایت Variety با انتشار یک گزارش اختصاصی اعلام کرد ساخت Ten Thousands Ships تایید نهایی را از HBO گرفته و در آینده جلوی دوربین خواهد گرفت. نگارنده مطلب همچنین گفت آماندا سگل (Amanda Segel) به عنوان نویسنده اصلی انتخاب شده است. در حال حاضر مشخص نیست قرارداد تنها به آماده‌سازی فیلمنامه‌ها خلاصه شده یا او به عنوان تهیه‌کننده اجرایی هم در تیم حضور دارد. سگل طی سال‌های گذشته در ساخت سریال‌های متعددی مشارکت داشته که شاخص‌ترینشان احتمالا Person of Interest باشد. او نه تنها فیلمنامه ۱۲ قسمت را نوشت، بلکه به عنوان تهیه‌کننده اجرایی روی روند ساخت ۶۷ قسمت نظارت کرد.

گروهی از طرفداران بازی تاج و تخت چندان به سیاست‌گذاری‌های HBO خوشبین نیستند. این شبکه آمریکایی به صورت همزمان چند پروژه مرتبط با Game Of Thrones را پیش می‌برد. همین موضوع باعث شده دسته‌ای از طرفداران نسبت به کیفیت محصولات نگران باشند. به هر حال، فصل هشتم و پایانی سریال اصلی تجربه بسیار ناخوشایندی برای مخاطبان بود و نمی‌خواهند دوباره شاهدش باشند. در ضمن، آماندا سگل طی سال‌های فعالیت خود هرگز روی یک محصول فانتزی کار نکرد. این موضوع ممکن است برای برخی از طرفداران نگران‌کننده باشد.

دو اسپین‌آف دیگری که همزمان با Ten Thousands Ships ساخته می‌شدند، Nine Voyages و Flea Bottom نام دارند. حالا که سرنوشت ۱۰ هزار کشتی مشخص شده، احتمالا در آینده نزدیک اخبار رسمی‌ای را پیرامون دو سریال دیگر خواهیم شنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا