1%
  • 0/10

سومین پیش درآمد Game of Thrones در دست ساخت قرار دارد

فیلمنامه بر اساس Tales of Dunk and Egg نوشته می‌شود

سومین پیش درآمد Game of Thrones در دست ساخت قرار دارد ۰ ۰۳ بهمن ۱۳۹۹ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
سومین پیش درآمد Game of Thrones

طبق گزارشی که ساعاتی قبل توسط وب سایت Variety منتشر شد، سومین پیش درآمد Game of Thrones در دست ساخت قرار گرفته است.

مدیران HBO از محبوبیت بالای Game of Thrones در میان مخاطبان خود خبر داشتند. از همین رو، پس از اینکه پخش سریال با فصل هشتم به پایان رسید، ساخت دو پیش درآمد را در دستور کار خود قرار دادند. اولین پیش درآمد The Long Night نام داشت که نائومی واتس (Naomi Watts) بازیگر اصلی‌اش بود. این پروژه حتی به مرحله‌ی قسمت آزمایشی هم رسید اما نتوانست رضایت مدیران را جلب کند و نهایتا لغو شد. دومین پیش درآمد تحت عنوان House of the Dragon شناخته می‌شود. این اثر پیرامون خاندان تارگرین بوده و هم اکنون مراحل ساخت را پشت سر می‌گذارد تا برای پخش آماده شود.

وب سایت Variety با انتشار یک گزارش اختصاصی مدعی شده سومین پیش درآمد Game of Thrones مراحل اولیه‌ی ساخت را پشت سر می‌گذارد. در حال حاضر مشخص نیست چه افرادی به عنوان تهیه‌کننده‌ی اجرایی، نویسنده یا بازیگر نقش‌های اصلی انتخاب می‌شوند اما می‌دانیم این اثر قرار است اقتباسی از Tales of Dunk and Egg باشد. به‌طور دقیق‌تر، داستان ۹۰ سال پیش از اتفاقات سریال اصلی جریان داشته و ماجراجویی‌های مشترک سر دانکن بلند قامت و اگان تارگرین پنجم ملقب به اگ را به تصویر می‌کشد. در ضمن، اگر ادعای نویسنده حقیقت داشته باشد، هر قسمت این سریال در حدود یک ساعت زمان خواهد داشت.

طرفداران Game of Thrones از مدت‌ها قبل خواهان ساخته شدن اقتباس سریالی Tales of Dunk and Egg بوده‌اند. اگرچه ساخت چنین اثری در دستور کار مدیران HBO قرار گرفته اما ورود به فاز Development لزوما به تولید یک اثر منجر نمی‌شود؛ برای مثال، می‌توان The Long Night را نام برد که با وجود ضبط قسمت آزمایشی نتوانست چراغ سبز نهایی را دریافت کند. در ضمن، نویسنده‌ی Variety در بخشی از مطلب اخیر خود مدعی شد سومین پیش درآمد در لیست اولویت‌های مدیران شبکه‌ی HBO قرار دارد. با در نظر گرفتن این نکته، پیش‌بینی می‌شود سرنوشت سریال طی ماه‌های آینده مشخص شود.

اوایل ژانویه‌ی سال جاری میلادی گزارشی از عملکرد HBO طی ۲۰۲۰ منتشر شد. بر اساس آمارها، مخاطبان ۱۸ الی ۴۹ ساله‌ی شبکه به کمتر از نصف رسیده است. ماجرا زمانی جالب می‌شود که بدانید مخاطبان همین بازه‌ی سنی، اصلی‌ترین بینندگان Game of Thrones بودند. این موضوع نشان می‌دهد بسیاری از مخاطبان جوان و میانسال تنها بازی تاج و تخت را دنبال می‌کرده و حالا هم که این سریال به پایان رسیده، دلیلی برای تماشای شبکه ندارند.

با در نظر گرفتن این نکته، اکنون می‌توان فهمید چرا مدیران HBO به دنبال ساخت یک فرنچایز بر اساس Game of Thrones هستند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments