1%
  • 0/10

بازیگر Last Christmas در پیش درآمد Game Of Thrones نقش‌آفرینی خواهد کرد

او نقش مهمی را بر عهده گرفته است

بازیگر Last Christmas در پیش درآمد Game Of Thrones نقش‌آفرینی خواهد کرد ۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۰ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
بازیگر Last Christmas

فیبین فرانکل بازیگر Last Christmas با استودیو HBO به توافق رسیده و قرار است در پیش درآمد Game Of Thrones حضور یابد.

Game of Thrones، یک سریال فانتزی و درام است که از هشت فصل تشکیل شده و بین سال‌های ۲۰۱۱ الی ۲۰۱۹ میلادی پخش شد. اگر سختگیری را کنار بگذاریم، می‌توان گفت اقتباس سریالی رمانی‌های جرج. آر. آر. مارتین (George R. R. Martin) در طول مدتی که روی آنتن رفت، فراهنگ عامه را به طور کامل تحت کنترل خود قرار گرفته بود. علاوه بر این، تحسین منتقدان را برانگیخت، جوایز متعددی را از مراسم‌های معتبر دریافت کرد و ارقام بسیار قابل‌توجهی را در زمینه بازدید به ثبت رساند. هر چند، فصل آخر سریال نتوانست مطابق انتظارات ظاهر شده و انتقادهای فراوانی را از سوی طرفداران دریافت کرد.

پس از اینکه پخش Game of Thrones به پایان رسید، HBO به خواسته طرفداران احترام گذاشت و تمرکز ویژه‌ای روی ساخت اسپین‌آف‌های سریال قرار داد. یکی از نتایج اتخاذ چنین تصمیمی، House of the Dragon است که حکم یک پیش درآمد را دارد. همان‎‌طور که از نامش می‌توان حدس زد، اثر مزبور چند صد سال پیش از سریال اصلی جریان داشته و به خاندان تارگرین می‌پردازد؛ خاندانی که با تکیه بر اژدهایان موفق شدند هفت پادشاهی را تحت کنترل گرفته و فرمانروایی خود را ایجاد کنند. تا به این لحظه، تعدادی از چهره‌های حاضر در تیم بازیگری معرفی شده‌اند که برای مثال می‌توان به مت اسمیت (Matt Smith)، پدی کانسیدین (Paddy Considine) و اما دارسی (Emma D’Arcy) اشاره کرد.

وب سایت The Hollywood Reporter با انتشار یک گزارش اعلام کرد فیبین فرانکل (Fabien Frankel) به House of the Dragon پیوسته است. او قرار است نقش سر کریستن کول را جلوی دوربین ایفا کند که فرمانده گارد پادشاهی ویسریس اول به شمار می‌رود. فرانکل فرد چندان پرکاری نیست و شاخص‌ترین اثرش، Last Christmas نام دارد. با توجه به توضیحاتی که پیرامون کول در وب سایت رسمی جرج. آر. آر. مارتین قرار گرفته، می‌توان گفت این شخصیت بسیار به پادشاه خود وفادار است. در ادامه می‌توانید توضیحات را مطالعه کنید:

کریستن کول هیچ زمین یا لقبی برای خود ندارد، تنها چیزی که دارد افتخار، شمشیر و نیزه‌اش است. او یک قهرمان بوده و البته محبوبیت بالایی در میان بانوان دارد.

او عاشق‌پیشه، اغواگر و خیانتکاراست. فرمانده گارد پادشاهی همچنین قلب انسان‌ها را شکانده و فردی است که پادشاه بعدی را انتخاب می‌کند. به وستروس خوش آمدی کریستن کول. شمشیرت را تیز نگه دار.

طبق آنچه در رمان‌های نغمه یخ و آتش، کریستن کول پس از مرگ ویسریس اول تصمیم می‌گیرد اگان را بر تخت پادشاهی بنشاند. اگان، بزرگترین فرزند ویسریس از همسر دومش است. همین اقدام کول باعث به وجود آمدن یک جنگ داخلی میان اعضای خاندان می‌شود که امروزه در میان طرفداران کتاب با نام رقص اژدهایان شناخته می‌شود. رینیرا تارگرین، فرزند نخست ویسریس خود را پادشاه برحق می‌داند. از همین رو، مقابل اگان قرار می‌گیرد.

اگرچه فصل پایانی Game of Thrones بسیار ضعیف عمل کرد، طرفداران امیدوار هستند سریال‌های بعدی به چنین سرنوشتی دچار نشوند.در ضمن، فیلمبرداری House of the Dragon از تاریخ نامشخصی از ماه آوریل (مصادف با ۱۲ فروردین الی ۱۰ اردیبهشت سال ۱۴۰۰) شروع خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments