برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

به گفته مارتین پیش‌درآمد Game of Thrones فضای متفاوتی دارد

داستانی کوتاه‌تر

به گفته مارتین پیش‌درآمد Game of Thrones فضای متفاوتی دارد ۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۳ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
پیش‌درآمد Game of Thrones

جرج آر. آر. مارتین در صحبت‌های اخیر خود اظهار داشته که پیش‌درآمد Game of Thrones یعنی سریال A Knight of the Seven Kingdoms فضای متفاوتی خواهد داشت.

تمهیدات لازم برای تولید سریال A Knight of the Seven Kingdoms: The Hedge Knight در حال آماده‌سازی بوده و قرار است در سال 2025 منتشر شود. اکنون به لطف جرج آر. آر. مارتین (George R.R. Martin) نویسنده مجموعه کتاب‌های آن، اخیرا اطلاعاتی ارائه کرده تا طرفداران بدانند انتظار چه چیزی را می‌توانند از این سریال پیش‌درآمد داشته باشند. براساس پست جدیدی که مارتین در وبسایت رسمی خود منتشر کرده، ایشان توضیح داده که این سریال از Game of Thrones و هم‌چنین سریال House of the Dragon کوتاه‌تر خواهد بود. بااین حال فضا و لحن متفاوتی خواهد داشت.

“عنوان A Knight of the Seven Kingdoms در مقایسه با سریال Game of Thrones و سریال House of the Dragon کوتاه‌تر بوده اما فضای مخصوص به خود را دنبال می‌کند. در عین حال، این داستان هم‌چنان در جهان وستروس دنبال شده و در نتیجه هیچ شخصی در امان نیست.”

“ایرا پارکر (Ira Parker) و تیمش در حال انجام کار بسیار عالی هستند. از سوی دیگر اوِن هریس (Owen Harris) سه اپیزود از شش اپیزود سریال را کارگردانی خواهد کرد. شخصی که سابقه کارگردانی اپیزود San Junipero از سریال Black Mirror را در کارنامه خود دارد که محبوب‌ترین اپیزود من از سریال مذکور به شمار می‌رود.”

از سوی دیگر اعلام شده است که این پیش‌درآمد پیش‌درآمد Game of Thrones قرار است در ایرلند و شهر بلفاست فیلمبرداری شود. جایی که محل تولید سریال اصلی نیز محسوب می‌شود. فیلمبرداری این سریال قرار است به زودی آغاز شود اما زمان دقیقی برای آن اعلام نشده است.

این سریال داستان دو شخصیت به نام‌ دانک و اگ را روایت می‌کند که در آن اگ که در اصل یک شاهزاده است بدون آن که هویت اصلی خود را فاش کند در یک ماجراجویی با شخصیت دانکن یک شوالیه محسوب می‌شود را همراهی می‌کند. پیش از این اعلام شده بود پیتر کلافی (Peter Claffey) نقش شخصیت دانکن و دکستر سول انسل (Dexter Sol Ansell) نقش شخصیت اگ را ایفا خواهند کرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments