برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

شایعه: یک بازی جدید از Game of Thrones در دست ساخت قرار دارد

یک بازی MMORPG

شایعه: یک بازی جدید از Game of Thrones در دست ساخت قرار دارد ۰ ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
بازی جدید از Game of Thrones

براساس اطلاعات ارائه شده یک بازی جدید از Game of Thrones از سوی سازندگان بازی The Finals در دست ساخت قرار دارد.

تاکنون چندین و چند بازی ویدئویی براساس مجموعه محبوب Game of Thrones ساخته شده اما اکثر آن‌ها با واکنش‌های ضد و نقیضی از سوی طرفداران و منتقدان مواجه شده‌اند. عنوان Game of Thrones: A Telltale Games Series دارای پتانسیل‌های فراوانی بود اما پس از انتشار یک فصل و به دنبال بسته شدن استودیو تل‌تیل گیمز (Telltale Games) در سال 2018، کنسل گردید. با این حال یکی از موفق‌ترین عناوین ساخته شده از این مجموعه که دارای بالاترین میزان نمره نیز در وبسایت متاکریتیک با متوسط امتیاز 84 است، بازی Reigns: Game of Thrones بوده که یک عنوان استراتژی با تعاملاتی شبیه به اپلیکیشن‌های دوست‌یابی است!

براساس گزارش ارائه شده از سوی نشریه Redanian Intelligence، شرکت نکسون (Nexon) که یک کمپانی در کشور کره جنوبی بوده و ساخت بازی The Finals را در کارنامه دارد، یک بازی جدید از Game of Thrones در دست ساخت دارد. گفته می‌شود این پروژه که در حال حاضر نام مشخصی ندارد، یک بازی آنلاین به مانند فرمت عنوان Diablo Immortal است. این گزارش به این موضوع اشاره کرده که در این بازی پلیرها می‌توانند بین کاراکتر مذکر و یا مونث انتخاب نمایند. این موضوع بدین معنی است که بازی دارای کاراکترهایی بوده که می‌توان آن‌ها شخصی‌سازی کرده و شامل کاراکترهای اورجینال سریال این مجموعه نمی‌شود.

در حال حاضر مشخص نیست داستان این بازی MMORPG به چه شکل خواهد بود. با این حال گزارش مورد بحث مدعی شده که جغرافیای شمال وستروس یعنی قلعه وینترفل و دیوار بزرگ به عنوان فضای مکانی اصلی آن در نظر گرفته شده است و بازه زمانی آن نیز بین فصل چهارم و پنجم سریال بازی تاج و تخت خواهد بود. هم‌چنین بازی شامل پادشاهی‌ها نیز خواهد شد اما جزئیاتی در خصوص آن ارائه نشده است. باید به این نکته نیز توجه داشته باشیم که این اطلاعات از سوی شرکت نکسون ارائه نشده و چنین اثری هنوز به صورت رسمی معرفی نشده است. به همین دلیل فعلا باید آن را در حد یک شایعه در نظر بگیریم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments