1%
  • 0/10

تصاویر واقعی گلکسی اس ۲۴ اولترا منتشر شد؛ بهترین گوشی سامسونگ را در دست ببینید

تصاویر واقعی گلکسی اس ۲۴ اولترا منتشر شد؛ بهترین گوشی سامسونگ را در دست ببینید ۰ ۰۴ آذر ۱۴۰۲ علم و فناوری کپی لینک
تصاویر واقعی گلکسی اس ۲۴ اولترا

به تازگی شاهد انتشار تصاویر واقعی و رسمی گلکسی اس ۲۴ اولترا بوده‌ایم که طراحی جدید و جذاب آن را به نمایش گذاشته‌اند.

گلکسی اس ۲۴ اولترا قرار است در اولین ماه سال ۲۰۲۴ به عنوان بهترین گوشی پرچم‌دار سامسونگ به همراه دو گوشی دیگر یعنی اس ۲۴ و اس ۲۴ پلاس رسما رونمایی و راهی بازار شود. خبرها پیرامون این گوشی بسیار زیاد است و به تازگی هم شاهد انتشار تصاویر واقعی آن بوده‌ایم که نشان می‌دهد شایعات قبلی پیرامون این گوشی حقیقت داشته‌اند.

این تصاویر را دیوید مارتین، یکی از کاربران توییتر به اشتراک گذاشته که شاید منبع قابل اعتمادی نباشد اما معتبرترین افشاگر حوزه‌ی فناوری یعنی Ice Universe در کامنت‌ها صحت این تصاویر را تأیید و اعلام کرد این تصاویر واقعی گلکسی اس ۲۴ اولترا است.

تصاویر واقعی منتشر شده از گلکسی اس ۲۴ اولترا کاملا شایعات و خبرهای اخیر پیرامون طراحی آن را تأیید می‌کنند. این یعنی پنل تخت با حواشی بسیار کم در اطراف صفحه و ظاهر کلی شبیه به اس ۲۳ اولترا و اس ۲۲ اولترا. همچنین پدنل پشتی هم یک انحنای ۲٫۵ بعدی بسیار جزئی به سمت کناره‌ها دارد که خیلی مثل گذشته محسوس نیست.

الیته آنچه که در تصاویر می‌بینید نسخه‌ی پیش‌تولید گلکسی اس ۲۴ اولترا است و دقت کم در طراحی به خاطر همین موضوع است. طبیعتا نسخه‌ی نهایی هیچ ضعف خاصی نخواهد داشت. مثلا پایین قلم S-Pen بیرون‌زدگی قابل توجهی از بدنه دارد و این اصلا نمی‌تواند نسخه‌ی نهایی باشد.

توجه داشته باشید اگرچه افشاگری معروف صحت این تصاویر را تأیید کرده و چیزی خلاف شایعات و خبرهای اخیر را شاهد نیستیم اما با این حال این تصاویر نماینده‌ی جدید سامسونگ می‌توانند واقعی نباشند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments