طراحی گلکسی اس ۲۴ اولترا احتمالا از این لحاظ شبیه به گلکسی اس ۹ خواهد بود

شکل متفاوت حفره‌ی بلندگو!

گلکسی اس ۲۴ اولترا گلکسی اس ۹

اینطور که به نظر می‌رسد، گلکسی اس ۲۴ اولترا قرار است از لحاظ طراحی، یک شباهت جزئی با گلکسی اس ۹ داشته باشد.

با نزدیک شدن به پایان سال ۲۰۲۳ و به پایان رسیدن تمام رویدادهای سخت‌افزاری سامسونگ، این شرکت کره‌ای حالا تمام تمرکز خود را روی سری گلکسی اس ۲۴ معطوف کرده است. در همین راستا این روزها تعداد و حجم خبرهایی که پیرامون این گوشی‌ها منتشر می‌شود بسیار زیاد است.

از لحاظ طراحی، این گوشی‌ها قرار نیست تفاوت زیادی در مقایسه با نسل قبل داشته باشند جز اینکه گفته می‌شود اس ۲۴ و ۲۴ پلاس احتمالا فریم تختی خواهند داشت و گلکسی اس ۲۴ هم ظاهرا یک کپی کاملا دقیق از اس ۲۳ اولترا خواهد بود. جز اینکه برای این محصول از فریم تیتانیومی به جای آلومینیوم استفاده خواهد شد. البته از رندرهای منتشر شده، به نظر می‌رسد یک تغییر بسیار کوچک در اس ۲۴ اولترا وجود خواهد داشت که باعث می‌شود شبیه به گلکسی اس ۹ باشد.

اینطور که از تصاویر پیداست، گلکسی اس ۲۴ اولترا قرار است از اسپیکری با حفره‌ی طویل بهره ببرد که این طراحی را در گلکسی اس ۹ هم شاهد بودیم. اما در گلکسی‌های کنونی، حفره‌ی اسپیکر به شکل حفره‌دار روی فریم پایینی تعبیه شده است.

اگر به خاطر داشته باشید، سری گلکسی اس ۹ که شامل دو مدل استاندارد و پلاس می‌شدند، نخستین گوشی‌های سامسونگ به شمار می‌رفتند که از اسپیکر استریو بهره می‌بردند که تصویر این اسپیکر را در بالا می‌توانید ببینید. اما این طراحی را در گوشی‌های دیگر سامسونگ ندیدیم.

اگر شایعات اخیر درست باشند، این احتمال وجود دارد که گلکسی اس ۲۴ اولترا هم از طراحی مشابه گلکسی اس ۹ بهره ببرد؛ یعنی اسپیکر آن در فریم پایینی، یک حفره‌ی طویل باشد. البته این تغییر بسیار کوچک روی تجربه‌ی کاربری هیچ تأثیری نخواهد داشت و حتی روی کیفیت اسپیکرها هم تأثیری نمی‌گذارد. هرچند اینکه گوشی را زیباتر می‌کند یا نه، بستگی به سلیقه‌ی کاربران دارد.

البته این فقط حدسی است که از این بابت مطرح شده چون تا زمانی که گوشی‌های سری گلکسی اس ۲۴ رونمایی نشدند یا تصویری رسمی از آن‌ها منتشر نشده، نمی‌توان در رابطه با ظاهر آن‌ها نظری داد.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا