گلکسی اس ۲۴ پلاس بالاخره با ۱۲ گیگابایت رم عرضه می‌شود

تغییر مثبت بعد از ۴ سال انتظار!

گلکسی اس ۲۴ پلاس رم

اینطور که از تصویر لو رفته از بنچمارک متوجه شدیم ظاهرا قرار است گلکسی اس ۲۴ پلاس با ۱۲ گیگابایت حافظه‌ی رم راهی بازار شود.

از سال ۲۰۱۹ به بعد، پرچم‌داران سری گلکسی اس در سه مدل رونمایی و راهی بازار شده‌اند و بهترین مدل هم اولترا نام‌گذاری می‌شود. دو مدل دیگر هم استاندارد و پلاس هستند که از لحاظ امکانات و قابلیت‌ها شبیه به هم بوده و فقط اندازه‌ی آن‌ها با هم متفاوت است.

اما از آن زمان تا کنون فقط مدل اولترا بوده که در کنار مدلی با ۸ گیگابایت رم، از ۱۲ و بعضا از ۱۶ گیگابایت رم بهره می‌برد. هرچند در گلکسی اس ۲۲ و ۲۳ اولترا دیگر خبری از مدلی با ۱۶ گیگابایت رم نبود. اما اینطور که به نظر می‌رسد، سال آینده باید گلکسی اس ۲۴ پلاس را هم با همین میزان رم شاهد باشیم. البته نه به عنوان مدل پایه بلکه به عنوان بهترین مدل. این در حالی است که اس ۲۴ اولترا به احتمال زیاد و برخلاف دو نسل قبل، دیگر مدلی ۸ گیگابایتی نخواهد داشت و با ۱۲ گیگابایت رم در مدل پایه عرضه خواهد شد.

همانطور که در تصویر بالا می‌بینید، گلکسی اس ۲۴ پلاس با ۱۲ گیگابایت رم در گیک‌بنچ دیده شده که در کنار پردازنده‌ی اگزینوس ۲۴۰۰ قرار است عهده‌دار امور سنگین این گوشی باشند. البته پردازنده‌ی یادشده شاید بسیاری از کاربران سامسونگ را ناامید کند اما این شرکت با یک تصمیم زیرکانه، تا حدودی مردم را به خرید اس ۲۴ اولترا تشویق خواهد کرد چرا که این گوشی در تمام بازارها با اسنپدراگون ۸ نسل ۳ عرضه خواهد شد. به عبارتی دیگر، اگر از داشتن گلکسی اس ۲۴ با تراشه‌ی اگزینوس ۲۴۰۰ خوشتان نمی‌آید، مدل اولترا همیشه در دسترس قرار دارد.

بر می‌گردیم به گلکسی اس ۲۴ پلاس و حافظه‌ی رم و حافظهي داخلی آن. اینکه سامسونگ حافظه‌ی داخلی بیشتری هم برای مدل پلاس در نظر می‌گیرد یا خیر فعلا در هاله‌ای از ابهام قرار دارد چون در حال حاضر این گوشی و مدل استاندارد علی‌رغم بهره‌مندی از دوربین‌های خوب فقط ۲۵۶ گیگابایت حافظه در بیشترین حالت دارند.

1 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا