1%
  • 0/10

تاریخ انتشار نسخه دیجیتالی Furiosa مشخص شد

پس از عملکرد تجاری ضعیف

تاریخ انتشار نسخه دیجیتالی Furiosa مشخص شد ۰ ۰۲ تیر ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
انتشار نسخه دیجیتالی Furiosa

با اعلام تاریخ انتشار نسخه دیجیالی Furiosa کاشف به عمل آمد که این فیلم تنها یک ماه پس از اکران در سینماها در پلتفرم‌های دیجیتالی در دسترس قرار می‌گیرد.

براساس گزارشات منتشر شده فیلم Furiosa: A Mad Max Saga در تاریخ 24 ژوئن 2024 برابر دوشنبه 4 تیر 1403 روی پلتفرم‌های اشتراکی نمایش خانگی عرضه می‌شود. اعلام تاریخ انتشار این نسخه از طریق وبسایت آمازون مشخص شد که پیش خرید نسخه دیجیتالی این فیلم در دسترس قرار گرفته بود. این تاریخ انتشار دقیقا یک ماه پس از اکران فیلم در سینماها در تاریخ 24 ماه مه محسوب می‌شود.

تا به این تاریخ فیلم سینمایی Furiosa: A Mad Max Saga تنها به درآمد 160.6 میلیون دلاری دست پیدا کرده در حالی که بودجه تولید این فیلم برابر 168 میلیون دلار بوده است. این موضوع ضرر سنگینی برای شرکت برادران وارنر (Warner Bros) به شمار می‌رود. مخصوصا با توجه به این که شرکت وارنر روی کالت کلاسیک بودن فیلم Mad Max: Fury Road حساب ویژه‌ای باز کرده بود. از سوی دیگر انتظار می‌رفت زوج قدرتمند بازیگران اصلی این فیلم متشکل از آنیا تیلور-جوری (Anya Taylor-Joy) و کریس همسورث (Chris Hemsworth) عملکرد تجاری این فیلم را در باکس آفیس تضمین نماید.

در مقابل فیلم Furiosa بدترین شروع ممکن را در تعطیلات روز یادبود در سه دهه اخیر در باکس آفیس داشته است. برای مقایسه، فیلم Mad Max: Fury Road عملکرد آرام و طولانی مدت را از خود در باکس آفیس برجای گذاشت و مجموعا درآمدی 380.4 میلیون دلاری را به ثبت رساند. این در حالی است که بودجه آن چیزی بین 154.6 الی 185.2 میلیون دلار اعلام شده بود.

با این حال اعلام تاریخ انتشار نسخه دیجیتالی Furiosa و سپس عرضه آن در این پلتفرم‌های اشتراکی می‌تواند سبب می‌شود تب و تابی دوباره پیرامون آن شکل بگیرد. اگرچه عناصر بصری فیلم هرگز به مانند آن چیزی که مخاطبین در سینماها تجربه می‌کنند در نمایش خانگی نخواهد بود با این حال مدت زمان 148 دقیقه‎‌ای و ساختار چند بخشی خط داستانی نسبتا پیچیده آن سبب می‌شود تا فیلم در فضای پلتفرم‌های دیجیتالی بتواند عملکرد بهتری را در مقایسه با سینماها به نمایش بگذارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments