برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

ارتباط فیلم Furiosa و بازی Mad Max کشف شد؛ حضور شخصیتی غیرمنتظره!

شایعه‌ها حقیقت داشتند

ارتباط فیلم Furiosa و بازی Mad Max کشف شد؛ حضور شخصیتی غیرمنتظره! ۰ ۰۵ خرداد ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک

با آغاز اکران گسترده در ایالات متحده آمریکا، مخاطبان موفق شده‌اند ارتباط فیلم Furiosa و بازی Mad Max را کشف کنند.

با اکران Mad Max: Fury Road در می سال ۲۰۱۵ میلادی، مجموعه فیلم‌های مد مکس احیا شده و بار دیگر در مرکز توجه‌ها قرار گرفته بود. در چنین شرایطی، بخش سرگرمی‌های تعاملی وارنر بازی Mad Max را روانه بازارهای جهانی کرد؛ بازی‌ای که نقدهای متناقضی را از سوی کارشناسان دریافت کرد و نتوانست از پس انتظارات مالی سازندگان خود بربیاید. به همین دلیل، دنباله‌ای برایش ساخته نشد. البته نقاط قوت متعددی داشت که برای مثال می‌توان به مبارزات خودروها، جلوه‌های بصری و سیستم مبارزه اشاره کرد.

یکی از بحث‌های بسیار مهمی که پیرامون بازی Mad Max شکل گرفت و هرگز به نتیجه‌ای نرسید، کنون (Canon) بودن یا نبودن آن است. یکی از منابع غیررسمی چندی پیش مدعی شد در فیلم Furiosa: A Mad Max Saga سرانجام فاش خواهد شد بازی مد مکس کنون محسوب شده و بخشی از خط داستانی اصلی است. در آن زمان گمان می‌شد ارتباط بازی و فیلم Furiosa در حد یک لوکیشن مشترک باشد اما ماجرا فراتر از این‌ها است!

با آغاز اکران عمومی در آمریکا، کاربران موفق شده‌اند ارتباط میان فیلم Furiosa و بازی Mad Max را کشف کنند. [در ادامه بخش نه چندان مهمی از داستان فاش می‌شود] فیوریوسا در بخشی از فیلم به سیتادل رفته و از سه نفر درخواست خودرو می‌کند. یکی از آن‌ها، فیوریوسا را به گوشی‌ای از سیتادل برده، خودرویی زنگ زده را نشان داده و جمله‌ای را به زبان می‌آورد: «خوشگل نیست؟»

فیلم Furiosa و بازی Mad Max

طرفدارانی که بازی Mad Max را انجام داده بودند، سریعاً متوجه شباهت نحوه حرف زدن این شخصیت با تعمیرکار مد مکس شدند؛ تعمیرکاری که چام باکت (Chumbucket) نام داشت. وقتی فیلم به پایان رسید و تیتراژ به نمایش درآمد، گمانه زنی‌ها رنگ حقیقت به خود گرفته و تایید شد شخصیت مزبور همان تعمیرکار است که در فیلم ظاهر کاملاً متفاوتی داشته و نقشش را بازیگری به نام برایان پروبتز (Bryan Probets) ایفا کرد. [انتهای اسپویل]

فیلم Furiosa به تازگی روی پرده نقره‌ای آمده و از آنجایی که احتمال ثبت فروشی بالا وجود دارد، بعید بنظر می‌رسد به این زودی‌ها شاهد انتشار دیجیتالی‌اش باشیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments