#مهسا_امینی

آیتم‌های اضافی سری Witcher را به صورت رایگان دریافت کنید

تنها تا عصر چهارشنبه برای این کار فرصت دارید

شرکت CD Projekt تعدادی از آیتم‌های اضافی سری Witcher را به صورت دیجیتالی رایگان کرده است و می‌توانید با دریافت‌شان، آن‌ها را برای همیشه نگه دارید. سایت GOG که فروشگاه مخصوص بازی‌های PC است و در اختیار شرکت سی‌دی پراجکت قرار دارد، از دیروز تخفیفات ویژه‌ی بهار را آغاز کرد. به همین مناسبت، این سایت تعدادی از آیتم‌ها اضافی را برای کاربران خود به صورت رایگان قرار داده است. این آیتم‌ها شامل مواردی از سه‌گانه‌ی اصلی و نسخه‌ی فرعی Thronebreaker می‌شود. مواردی چون آرت‌بوک‌های کامل، موسیقی تمام نسخه‌ها، شش کمیک بر اساس قسمت سوم، ویدیوی کنسرت‌های موسیقی، ویدیوهای روند ساخت بازی‌ها و موارد دیگر. برای دریافت آیتم‌های اضافی سری Witcher کافی‌ست تا در سایت GOG ثبت‌نام و از بخش مربوطه در صفحه‌ی اصلی، آن را دریافت کنید. فراموش نکنید که تنها تا ساعت ۱۸ چهارشنبه برای این کار فرصت دارید.

شرکت CD Projekt تعدادی از آیتم‌های اضافی سری Witcher را به صورت دیجیتالی رایگان کرده است و می‌توانید با دریافت‌شان، آن‌ها را برای همیشه نگه دارید.

سایت GOG که فروشگاه مخصوص بازی‌های PC است و در اختیار شرکت سی‌دی پراجکت قرار دارد، از دیروز تخفیفات ویژه‌ی بهار را آغاز کرد. به همین مناسبت، این سایت تعدادی از آیتم‌های اضافی را برای کاربران خود به صورت رایگان قرار داده است. این آیتم‌ها شامل مواردی از سه‌گانه‌ی اصلی و نسخه‌ی فرعی Thronebreaker می‌شود؛ مواردی چون آرت‌بوک‌های کامل، موسیقی تمام نسخه‌ها، شش کمیک بر اساس قسمت سوم، ویدیوی کنسرت‌های موسیقی، ویدیوهای روند ساخت بازی‌ها و موارد دیگر.

برای دریافت آیتم‌های اضافی سری Witcher کافی‌ست تا در سایت GOG ثبت‌نام و از بخش مربوطه در صفحه‌ی اصلی، آن را دریافت کنید. فراموش نکنید که تنها تا ساعت ۱۸ چهارشنبه برای این کار فرصت دارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا