در بازی چندنفره‌ی Ironsight برای بقای بشریت بجنگید!

یک بازی پرمحتوا و رایگان

بازی Ironsight

بازی Ironsight که از حدودا یک سال پیش در حالت بتای عمومی قرار داشت، ساعاتی قبل به‌طور رسمی منتشر شد. این بازی هم اکنون از طریق استیم قابل دریافت است.

از چند سال قبل علاقه‌ی گیمرها به عناوین آنلاین و رایگان (Free-To-Play) افزایش پیدا کرد. همین مسئله هم باعث شد تا تعداد قابل توجهی‌ از استودیوهای بازی‌سازی شانس خود را برای موفقیت در این حوزه امتحان کنند. استودیوی کره‌ای وایپل گیمز (Wiple Games) هم یکی از این استودیوها است که محصول خود را به‌تازگی به بازار عرضه کرده است. این عنوان، Ironsight نام داشته و در سبک اکشن تیراندازی واقع‌گرایانه ساخته شده است.

داستان این بازی آنلاین‌محور در آینده‌ای نزدیک جریان دارد که بلایای طبیعی باعث نابودی بخش زیادی از منابع طبیعی شده‌اند. همان‌طور که می‌توان حدس زد، در این شرایط مردم جهان به دو فرقه‌ تقسیم شده و هر یک تمام تلاش خود را به‌ کار می‌گیرد تا کنترل‌کننده‌ی باقی مانده‌ی منابع طبیعی و یک منبع انرژی جدید با نام ترینیتیوم باشد. بازی Ironsight از فوریه‌ی سال ۲۰۱۸ میلادی در فاز بتا قرار داشت و تنها راه دسترسی به آن، عضویت در فروشگاه Aeria Games بود اما ساعاتی قبل در فروشگاه استیم قرار گرفت. دانلود این بازی کاملا رایگان است.

همزمان با عرضه‌ در فروشگاه استیم، یک به‌روزرسانی بزرگ هم منتشر شد که شامل دو نقشه‌ی جدید برای Ironsight می‌شود. اولین نقشه‌، Station نام داشته و یک ایستگاه قطار پوشیده از برف در کشور روسیه است. دومین نقشه با نام Discovery شناخته شده و یک مجموعه‌‌ی صنعتی رازآلود واقع در جنگلی متراکم است. این نقشه‌ به‌گونه‌ای طراحی شده که اسنایپرها برتری بیشتری نسبت به بقیه خواهند داشت. محتویات این به‌روزرسانی به همین دو مورد ختم نمی‌شود و شاهد اضافه شدن یک مسلسل دستی با نام Type 89 بوده‌ایم.

از دیگر محتویات این به‌روزرسانی می‌توان به پهپادی با نام FlyTrap اشاره کرد که از کاربران در برابر نارنجک‌ها محافظت می‌کند. در ضمن، حالت Capture the Flag هم به بازی Ironsight اضافه شده است. در نهایت، شاهد اضافه شدن یک بتل پس جدید بوده‌ایم که شامل ماموریت‌ها و پاداش‌های اختصاصی می‌شود. جدیدترین ساخته‌ی وایپل گیمز قبل اینکه به‌صورت بتای عمومی در دسترس علاقه‌مندان قرار بگیرد، به‌صورت یک بتای محدود تنها برای کاربران کره‌ی جنوبی منتشر شده بود. این بازی چندنفره در آن زمان ۱۴ نقشه و بیش از ۱۰۰ سلاح‌ مختلف داشت.

پهپادها نقش به‌سزایی در گیم‌پلی Ironsight ایفا می‌کنند. کاربران می‌توانند به‌واسطه‌ی این هواپیماهای بدون سرنشین به روی دشمنان خود ماده‌ی آتش‌زای ناپالم بریزند، به آن‌ها شوک الکتریکی وارد کنند یا تجهیزات دفاعی را در یک نقطه مستقر کنند. تا به اینجای کار، بازخوردها در استیم متوسط است. باید دید ساخته‌ی وایپل گیمز می‌تواند موفق کرده و تعداد قابل‌توجهی از کاربران را به خود جذب کند یا خیر.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا