بازی‌های رایگان ماه مارس پلی‌استیشن پلاس مشخص شدند

سورپرایز جدید سونی: تجربه‌ی رایگان Shadow of the Colossus

بازی‌های رایگان ماه مارس پلی‌استیشن پلاس

سونی، بازی‌های رایگان ماه مارس پلی‌استیشن پلاس را به صورت رسمی اعلام کرد.

در روزهای پایانی ماه فوریه، این کمپانی ژاپنی نام بازی‌های رایگان ماه مارس پلی‌استیشن پلاس را به صورت رسمی منتشر کرد. مشترکین سرویس پلاس در ماه مارس می‌توانند دو بازی Shadow of the Colossus و Sonic Forces را به رایگان دریافت کنند.

لازم به ذکر است که اگر سرویس پلی‌استیشن پلاس را همین حالا دریافت کنید، شانس این را دارید تا در روزهای پایانی فوریه، به بازی‌های رایگان این ماه که The Sims 4 و BioShock: The Collection باشند هم دسترسی پیدا کنید. بازی‌‌های ماه فوریه پلی‌اسیتشن پلاس هم مثل ماه مارس، آثار بزرگی هستند که بدون شک تجربه آن‌ها می‌تواند برای هر گیمری لذت بخش باشد.

همچنین، کاربران پلی‌اسیتشن پلاس می‌توانند نسخه Trial بازی Predator: Hunting Grounds را از تاریخ ۲۷ مارس ۲۰۲۰ (۸ فروردین ۱۳۹۹) تا ۲۹ مارس (۱۰ فروردین) دریافت و تجربه کنند. نسخه Trial بازی جدید استودیو ایلفونیک (Illfonic) به شما تجربه‌ای از بخش چندنفره جدیدترین بازی Predator را ارائه خواهد کرد. لازم به ذکر است که با تجربه این Trial می‌توانید با کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی هم به تجربه بازی بپردازید.

سرویس پلی‌‎استیشن پلاس، به دارندگان کنسول پلی‌اسیتشن 4 این امکان را می‌دهد که بتوانند به تجربه بخش چندنفره و آنلاین بازی‌ها بپردازند و به نوعی اصلی‌ترین امکان این سرویس، دسترسی به بخش آنلاین و چندنفره بازی‌ها است. در کنار این امکان، سونی هر ماهه چند بازی را به صورت رایگان به مشترکین این سرویس ارائه می‌کند که برخلاف اوائل نسل، در ماه‌های اخیر شاهد اضافه شدن بازی‌های بزرگی به این سرویس بودیم. همچنین، دیروز بازی‌های رایگان ماه مارس ایکس‌باکس لایو اعلام شدند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا