1%
  • 0/10

بازی‌های رایگان PS Plus برای ماه مارس در دسترس قرار گرفتند

بازی‌های رایگان این ماه مشترکین پلاس

بازی‌های رایگان PS Plus برای ماه مارس در دسترس قرار گرفتند ۰ ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازی‌های رایگان PS Plus

بازی‌های رایگان PS Plus برای ماه جاری اکنون در دسترس قرار گرفته که شامل طیف مختلفی از عناوین گوناگون در ژانر‌های متنوع می‌شود.

اگر یکی از محتویاتی که در واقع یک بسته الحاقی به شمار می‌رود را لحاظ کنیم تعداد عناوین رایگان ماه مارس کمی بیشتر از حالت معمول خواهد بود. تمامی مشترکین سرویس PS Plus شرکت سونی در اولین سه‌شنبه هر ماه می‌توانند به سه بازی رایگان دسترسی پیدا کنند.

مشترکین این سرویس می‌توانند این عناوین ماهانه را به گنجینه خود اضافه کرده و تا زمانی که سرویس اشتراکی آن‌ها فعال باشد به تجربه این عناوین بپردازند. در میان بازی‌های رایگان PS Plus برای ماه مارس، یک محتوای اضافه نیز در نظر گرفته شده که بسته الحاقی The Witch Queen از بازی Destiny 2 است.

دیگر عناوین در نظر گرفته شده برای ماه جاری بازی EA Sports F1 23، بازی Hello Neighbor 2 و بازی Sifu است که همگی آن‌ها از تاریخ 5 مارس برای مشترکین سرویس PS Plus روی هر دو کنسول پلی استیشن 5 و کنسول پلی استیشن 4 در دسترس قرار گرفته‌اند.

عنوان Destiny 2: The Witch Queen شاید ارزشمندترین محتوای این لیست باشد که موفق شده بود متوسط امتیاز 87 را روی وبسایت متاکریتیک برای خود ثبت کند. علیرغم اینکه The Witch Queen یک بسته گسترش دهنده بوده که به بازی اصلی نیاز داشته و یک بازی مستقل محسوب نمی‌شود، این عنوان هم‌چنان برای تمامی اعضای سرویس PS Plus در دسترس خواهد بود زیرا بازی Destiny 2 هم‌اکنون یک بازی رایگان یا Free to Play به شمار می‌رود.

لیست ارائه شده برای تمامی سلیقه‌ها می‌تواند محتوایی ارائه دهد. علاقه‌مندان به ژانر ترس می‌توانند دستی بر بازی Hello Neighbor 2 گذاشته و به امتحان آن بنشینند. از سوی دیگر طرفداران ژانر بیتم آپ (Beat-em-Up) می‌توانند بازی تحسین شده Sifu محصول استودیو Sloclap را تجربه نمایند.عاشقان عناوین ریسینگ و فرمول یک نیز می‌توانند از تجربه بازی EA Sports F1 23 لذت ببرند. لیست کامل به شرح زیر است:

  • EA Sports F1 23 (PS4, PS5)
  • Destiny 2: The Witch Queen (PS4, PS5)
  • Hello Neighbor 2 (PS4, PS5)
  • Sifu (PS4, PS5)



نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments