تماشا کنید: رونمایی از پیست Mid-Ohio در بازی Forza Motorsport

پیستی برای رانندگان حرفه‌ای

تماشا کنید: رونمایی از پیست Mid-Ohio در بازی Forza Motorsport حمید توحیدلو ۰ ۱۳ شهریور ۱۴۰۲ تریلر بازی

استودیو ترن ۱۰ ساعاتی پیش با انتشار ویدیویی از پیست مسابقه Mid-Ohio در بازی Forza Motorsport پرده برداشت.

حدود یک ماه به انتشار جدیدترین بازی از سری فورتزا موتور اسپورت باقی مانده و همان‌طور که انتظار می‌رود، تیم سازنده به مرور اطلاعات بیشتری از ویژگی‌ها، حالت‌ها، پیست‌ها و ماشین‌های جدید بازی به اشتراک می‌گذارد. در تازه‌ترین این اقدام‌ها، ساعاتی پیش استودیوی ترن ۱۰ ویدیوی کوتاهی جدیدی از بازی منتشر کرد که به نمایش یک پیست مسابقه‌ای جدید می‌پردازد.

این پیست، Mid-Ohio نام دارد و مسافت آن برابر با ۳.۶۲ کیلومتر اعلام شده است. بخشی از این مسیر به طور مستقیم بوده و به واسطه آن، سرعت ماشین‌ها به طور قابل توجهی در آن بالا خواهد بود. با این حال، چندین پیچ تند در آن وجود دارد که بازیکن‌ها باید با کنترل دقیق خودرو، از آن‌ها به درستی عبور کنند.

همان‌طور که احتمالا اطلاع دارید، بازی جدید فورتزا موتور اسپورت در زمان انتشار در مجموع دارای ۲۰ پیست مختلف می‌شود که از این تعداد، حدود ۱۵ مسیر از نسخه‌های قبلی فرنچایز هستند و در کنار آن‌ها، میزبان ۵ پیست مسابقه‌ای جدید خواهیم بود. از مهم‌ترین پیست های بازی می‌توان به Road America و سیلور استون اشاره کرد. البته، انتظار می‌‍رود که در آینده با عرضه بسته‌های الحاقی، مسیرهای جدیدی به بازی اضافه شوند.

بازی جدید فورتزا موتور اسپورت در تاریخ ۱۰ اکتبر سال جاری (۱۸ مهر ماه) به طور انحصاری برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس و همچنین پلتفرم رایانه شخصی منتشر خواهد شد. دقت داشته باشید که بازی از همان روز نخست عرضه به سرویس اشتراکی گیم پس راه می‌یابد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا