اشاره مایکروسافت به تاریخ انتشار بازی Forza Motorsport

تا تابستان پیش‌رو منتظر بمانید

اشاره مایکروسافت به تاریخ انتشار بازی Forza Motorsport حمید توحیدلو ۰ ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ اخبار بازی

به نظر می‌رسد که شرکت مایکروسافت به طور غیرمستقیم به تاریخ انتشار بازی ریسینگ Forza Motorsport اشاره کرده است.

زمانی که شرکت مایکروسافت در جریان رویداد ایکس باکس گیمز شوکیس از ریبوت فورتزا موتور اسپورت پرده برداشت، اعلام کرد که این بازی ریسینگ در بهار سال ۲۰۲۳ میلادی روانه بازار خواهد شد. با این وجود، بازی برای عرضه در فصل بهار آماده نشد و برخلاف انتظارها، ردموندی‌ها طی مراسم دولوپر دایرکت امسال نیز به تاریخ دقیق انتشار بازی اشاره نکردند.

البته، این عنوان برای عرضه در سال جاری میلادی برنامه‌ریزی شده، اما همچنان مشخص نیست که در کدام بازه و در چه ماهی تقدیم هواداران خواهد شد. در همین راستا، ساعاتی قبل حساب کاربری Microsoft Game Dev در شبکه اجتماعی توییتر با انتشار یک پستی، به شایعه عرضه بازی در تابستان پیش‌رو دامن زد.

ماجرا از این قرار است که مدتی پیش آقای الن هارتمن، رئیس استودیوی ترن ۱۰ پستی در توییتر منتشر کرد که به دنبال آن، صفحه رسمی مایکروسافت گیم دولوپر در پاسخ به او نوشت:

چه کسی برای تابستان آماده است؟

با توجه به اشاره مستقیم مایکروسافت به تابستان در ریتوییت الن هارتمن، به نظر می‌رسد که بازی مورد انتظار Forza Motorsport در تابستان پیش‌رو روانه بازار خواهد شد. اگر قرار بر عرضه بازی در تابستان باشد، بدون شک ردموندی‌ها باید به‌زودی روند بازاریابی و تبلیغات بازی را آغاز کنند.

از طرفی، دقت داشته باشید که بازی مورد انتظار Starfield در ماه سپتامبر (شهریور) منتشر خواهد شد. بدین ترتیب، ممکن است که مایکروسافت به خاطر جلوگیری از تداخل فروش بازی‌های انحصاری خود، بازی ریسینگ فورتزا موتوراسپورت را در ماه آگوست (مرداد) در دسترس بازیکنان قرار دهد.

لازم به ذکر است که استودیوی ترن ۱۰ مدتی پیش گفته بود که توسعه Forza Motorsport وارد فاز نهایی شده و این عنوان به طور انحصاری برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و همچنین پلتفرم رایانه شخصی عرضه خواهد شد. طبق معمول، بازی از همان اروز نخست عرضه به سرویس اشتراکی گیم پس راه می‌یابد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا