#مهسا_امینی

اولین محتوای تکنفره‌ی Fortnite همزمان با فصل جدید از راه می‌رسد

تاریخ انتشار فصل ششم مشخص شد

اولین محتوای تکنفره‌ی Fortnite همزمان با فصل جدید از راه می‌رسد سورنا رضایی ۱ ۲۱ اسفند ۱۳۹۹ اخبار بازی
اولین محتوای تکنفره‌ی Fortnite

شرکت آمریکایی اپیک گیمز با انتشار یک پست در وب سایت رسمی خود اعلام کرد اولین محتوای تکنفره‌ی Fortnite همزمان با فصل جدید از راه می‌رسد.

در حالی که مدت زیادی از عرضه‌ی PlayerUnknown’s Battlegrounds نمی‌گذشت، اپیک گیمز محصول تازه‌ای را تحت عنوان Fortnite در ژانر بتل رویال منتشر کرد. این بازی به خاطر سبک هنری، سیستم پیشرفت و گیم‌پلی جذاب بازخوردهای مثبتی را از سوی منتقدان دریافت کرد و طی مدت زمان کوتاهی موفق شد تعداد زیادی از کاربران را به سمت خود بکشاند. روند رو به رشد فورتنایت ادامه یافت تا اینکه موفق شد پابجی را از لحاظ میزان درآمد و تعداد کاربران کنار بزند. محصول اپیک گیمز به لطف پشتیبانی کم‌نقص و انتشار محتویات جدید طی چهار سال گذشته محبوب و محبوب‌تر شده و به نظر نمی‌رسد این روند قصد توقف داشته باشد.

اپیک گیمز با انتشار یک پست نسبتا طولانی در وب سایت رسمی خود از عرضه‌ی اولین محتوای تک‌نفره‌ی Fortnite همزمان با فصل جدید خبر داد. زیرو پوینت در ابتدای فصل پنجم Chapter 2 ثبات خود را از دست داد و باعث شد جهان در آستانه‌ی نابودی قرار بگیرد. ماموز جونز که یکی از شخصیت‌های مهم بازی به شمار می‌رود، توسط زنی مرموز ماموریت یافت به لوکیشن زیرو پوینت رفته و سریعا روند تثبیت‌سازی را آغاز کند. برخلاف انتظار، مامور جونز به داخل زیرو پوینت کشیده شد و به جزیره انتقال یافت. او به محض ورود به جزیره بهترین جایزه‌بگیران و جنگجویان جهان از جمله مندلورین، خدای جنگ، مستر چیف و سارا کانر را استخدام کرد تا به کمکشان از خروج ساکنان جزیره به واسطه‌ی زیرو پوینت جلوگیری کند. علی‌رغم تلاش‌های مامور جونز، ناپایداری زیرو پوینت نه تنها ادامه یافته، بلکه بیشتر هم شده است.

با توجه به آنچه در بیانیه‌ی رسمی اپیک گیمز آمده، فصل ششم Fortnite Chapter 2 در تاریخ ۲۶ اسفند (مصادف با ۱۶ مارس) آغاز شده و خط داستانی Zero Crisis را به پایان می‌رساند؛ پایانی که تغییرات غیرقابل‌انکاری را در جهان بازی به وجود خواهد آورد. شرکت آمریکایی در ادامه‌ی مطلب خود نوشت پایان‌بندی Zero Crisis در قالب یک محتوای تکنفره به فورتنایت اضافه شده و نیازی به تشکیل جوخه‌ی سه نفره نخواهد بود. در ضمن، اپیک گیمز تاکید داشت محتوای تکنفره در طول فصل در دسترس خواهد بود تا آن دسته از کاربرانی که نمی‌توانند همزمان با آغاز فصل جدید پای فورتنایت بنشینند، فرصت تجربه‌ی محتوای تکنفره را از دست ندهند. افرادی هم که می‌خواهند رویداد آغازین را به صورت آنلاین و زنده تماشا کنند، منتظر جزئیات بیشتر طی روزهای آتی باشند.

اپیک گیمز در بخش انتهایی مطلب خود پیشنهاد کرد کاربران شمش‌های طلای خود را برای خرید آیتم استفاده کنند؛ زیرا با شروع فصل ششم Fortnite Chapter 2 تمامی آن‌ها از دسترس خارج شده و دیگر قابل‌استفاده نخواهند بود. این اتفاق در نتیجه‌ی تغییرات و بهبودهایی رخ می‌دهد که تیم توسعه می‌خواهد روی بازی اعمال کند. در ضمن، قیمت آیتم‌ها در حال حاضر به میزان قابل‌توجهی کاهش یافته است.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا