برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

زمان انتشار محتویات Fall Guys در فورتنایت فاش شد

زودتر از آنچه تصور کنید

زمان انتشار محتویات Fall Guys در فورتنایت فاش شد ۰ ۰۵ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
Fall Guys در فورتنایت

به دنبال گمانه‌زنی‌های صورت گرفته در ماه گذشته، اطلاعات فاش شده جدید بیان می‌دارد به زودی محتویات Fall Guys در فورتنایت در دسترس قرار می‌گیرند.

چیزی به شروع فصل سوم از چپتر پنجم بازی Fortnite باقی نمانده که قرار است محتویات جدید فراوانی را در اختیار مخاطبین خود قرار دهد. به مانند همیشه، انتشار فصل جدید شامل همکاری با مجموعه‌های مختلفی از فرهنگ عامه می‌شود و در در چند ماه اخیر نیز شایعات گوناگونی پیرامون همکاری ساخته بتل رویال کمپانی اپیک گیمز (Epic Games) با عناوین مختلف به گوش رسیده است. با این حال به نظر می‌رسد یکی از این همکاری‌ها به زودی در دسترس قرار خواهد گرفت.

در چند وقت اخیر حرف و حدیث‌های بسیاری درباره انتشار محتویات Fall Guys در فورتنایت از جمله حالت‌های بازی Ultimate Knockout و آیتم‌های تزئینی در آن به گوش رسیده است. چند هفته قبل بود که به صورت رسمی، وقوع این همکاری تا تابستان به تاخیر افتاد اما اطلاعات فاش شده جدید، تاریخ انتشار این همکاری را ارائه کرده و به همین سبب، ظاهرا وقوع این اتفاق بسیار زودتر از آنچه انتظار می‌رفت‌، صورت خواهد گرفت.

این اطلاعات از سوی حساب کاربری Krowe_moh در شبکه اجتماعی ایکس یا همان توییتر سابق به اشتراک گذاشته شده و توسط حساب کاربری شناخته شده Hypex نیز بازنشر شده است که منبعی موثق در رابطه با فورتنایت به شمار می‌رود. ظاهرا منبع این جزئیات نیز، وبسایت سازنده بوده اما اگر اکنون بخواهید منبع را بررسی کنید با یک صفحه ناقص مواجه می‌شوید و به نظر می‌رسد کمپانی اپیک صفحه مورد نظر را حذف کرده است.

در هر صورت چنان‌چه این اطلاعات صحت داشته باشند عرضه محتویات Fall Guys در فورتنایت در تاریخ 17 ژوئن صورت می‌گیرد. هنوز مشخص نیست که این محتویات شامل حالت‌های بازی جدیدی که با الهام از Fall Guys در آنریل انجین ساخته شده‌اند نیز می‌شود یا تنها به آیتم‌های تزئینی خلاصه می‌شود. پیش از این اعلام شده بود که انتشار این حالت‌های بازی جدید در تابستان صورت خواهد گرفت. ظاهرا در این خصوص باید منتظر ارائه اطلاعات رسمی از سوی کمپانی توسعه دهنده بازی بمانیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments