اسکین‌های جدید فورتنایت با چاشنی کشتی کج لو رفتند

آیا رومن رینز هم به زودی می‌آید؟

اسکین‌های جدید فورتنایت با چاشنی کشتی کج لو رفتند نریمان هروی ۰ ۲۷ مرداد ۱۴۰۲ اخبار بازی
اسکین‌های جدید فورتنایت

اسکین‌های جدید فورتنایت که در قالب ۲ کشتی گیر و با همکاری WWE لو رفتندو همچنین تاریخ انتشار آنان نیز مشخص شده است.

آن دسته از فورتنایت‌بازهایی که طرفدار سرگرمی کشتی حرفه‌ای یا همان کشتی کج هستند، به زودی با اسکین‌های جذابی در این بازی مواجه خواهند شد. در همکاری جدید فورتنایت با کمپانی پرو رسلینگ WWE قرار است ۲ اسکین با محوریت کشتی‌گیران پرطرفدار این کمپانی عرضه شود.

فورتنایت طی سال‌های اخیر همکاری‌های زیادی با فرنچایز‌ها و البته موسیقی‌دان‌های معروف انجام داده. این همکاری‌ها نقش مهمی در بزرگ‌تر شدن فورتنایت داشتند و باعث شدند تا افراد بیشتری به تجربه این بازی بتل رویال ترغیب شوند. فورتنایت برای اولین بار در تاریخ ۲۹ جولای سال ۲۰۲۲ با WWE همکاری کرد و اسکین جان سینا را به همراه کمربند WWE و ایموت U Can’t C Me در این بازی قرار داد.

یک افشاگر موثق اطلاعات فورتنایت اخیرا در توییتر اعلام کرده که به زودی ۲ اسکین جدید در آیتم شاپ بازی قرار می‌گیرند. اسکین‌های جدید فورتنایت قرار است مربوط به ۲ کشتی‌گیر زن یعنی بکی لینچ و بیانکا بلر‍ باشند. این ۲ اسکین قرار است در تاریخ ۱۶ آگوست به آیتم شاپ فورتنایت اضافه شوند. البته که جدا از ادعای این فرد، کمپانی WWE در تاریخ ۷ آگوست ۲ تصویر از بیانکا بلر و بکی لینچ با Harvesting Tool فورتنایت در صفحه اینستاگرام خود پست کرد.

این روزها در واقع روز‌های جذابی برای گیمرهای طرفدار کشتی کج است و اخیرا هم اسکین‌های ریا ریپلی و رومن رینز به بازی رینبو سیکس سیج اضافه شده‌اند. با توجه به این که در حال حاضر رومن رینز بزرگ‌ترین چهره کمپانی WWE است و کمربند یونیورسال را بیش از ۱۰۰۰ روز در دست دارد، احتمال دارد که اسکین او هم در آینده نه چندان دور به فورتنایت اضافه شود.

نظر شما در مورد اسکین‌های جدید فورتنایت چیست؟ شما دوست دارید که اسکین کدام کشتی‌گیران به این بازی اضافه شود؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا