1%
  • 0/10

ظاهر شخصیت کریتوس در فورتنایت تغییر خواهد کرد

تغییر در ظاهر خدای جنگ

ظاهر شخصیت کریتوس در فورتنایت تغییر خواهد کرد ۲ ۲۱ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
کریتوس در به‌روزرسانی فورتنایت

یکی از کاربران به تازگی از اعمال شدن تغییراتی در ظاهر کریتوس در به‌روزرسانی فورتنایت خبر داده که جزئیات بصری آن دستخوش دگرگونی شده است.

سیزن دوم از چپتر پنجم بازی فورتنایت (Fortnite) شامل تم افسانه‌ای شده و روی محتویاتی از اسطوره‌شناسی یونان باستان تمرکز دارد. در نتیجه بازی باری دیگر نقشه خود را مورد به‌روزرسانی قرار داده تا دریاچه‌ها و ساختمان‌هایی با تم یونان باستان به آن اضافه کند. این عنوان بتل رویال چهار نقطه مورد توجه (POI) اضافه کرده که یکی از آن‌ها Mount Olympus است که به عنوان خانه خدایان یونانی شناخته می‌شود. سیزن جدید فورتنایت، تمی را درون خود پیاده‌سازی کرده که شخصیت‌های شناخته شده‌ای از فرهنگ عامه درون خود دارد و در همین راستا کاربران متوجه تغییری در یکی از شخصیت‌های مرتبط شده‌اند.

کاربری به نام Alphasilverhawk در وبسایت ردیت ویدئویی به اشتراک گذاشته که از تغییرات اسکین و حالات چهره کریتوس در به‌روزرسانی فورتنایت خبر می‌دهد. اکنون ژست لابی خدای جنگ تغییر کرده و این شخصیت حالت عصبانی به خود گرفته است. فورتنایت اسکین مربوط به شخصیت کریتوس را در سیزن پنجم از چپتر دوم منتشر کرد و در آن نمایی از کریتوس با ظاهر این شخصیت در بازی God of War Ragnarok را به اشتراک گذاشت. به‌علاوه این شخصیت اکنون یک زره طلایی نیز به تن دارد.

آیا کریتوس در سیزن فعلی فورتنایت باز می‌گردد؟

اگرچه فورتنایت سیزن جدید خود را با تم یونان باستان آغاز کرده اما اسکین کریتوس در هیچ کجای بازی دیده نمی‌شود. در حقیقت بیشتر از 1000 روز است که کریتوس در فروشگاه داخل بازی غائب است. با این حال افشاکنندگان اطلاعات مدعی شده بودند که فورتنایت اسکین زمان جوانی کریتوس براساس ظاهر این شخصیت در نسخه ابتدایی God of War محصول سال 2005 را به بازی اضافه می‌کند.

دیگر شایعه منتشر شده نیز مدعی شده است که علاوه‌بر بازگشت اسکین کریتوس با ظاهر جوان خود، فورتنایت اسکینی برای شخصیت آتریئوس نیز عرضه می‌کند تا به همراه اسکین پدر خود در استور فروشگاه  در دسترس قرار بگیرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments