به روزرسانی بازی Fortnite مکانیزم استفاده از ماشین‌ها را کمی تغییر می‌دهد

ماشین‌ها تهدید جدید هستند!

به روزرسانی بازی Fortnite

به روزرسانی بازی Fortnite نسخه 18.20 به تازگی عرضه شده اما در جزئیات این آپدیت هیچ چیز درباره استفاده از ماشین‌ها ذکر نشده بود، در حالی که اکنون می‌توانید روی ماشین در حال حرکت نشسته و دشمنان را بدون ترس از لیز خوردن بزنید!

سازندگان بازی Fortnite همیشه تلاش کرده‌اند تا با اضافه کردن محتوای جدید به صورت فصلی یا ماهانه در به روزرسانی‌های مختلف، این عنوان را همیشه تازه نگه دارند. با این حال هرقدر هم که محتوا و اسکین‌های جدید برای کاربران جذاب باشند، باز هم هیچ چیز نمی‌تواند به خوبی تغییر در گیم پلی همه چیز را تحت تاثیر قرار دهد. این در حالی است که اپیک گیمز همیشه در ایجاد چنین تغییراتی مثبت عمل کرده و در هر فصل از بازی Fortnite مکانیزم تازه‌ای را برای کشتن دشمنان یا نقل مکان و … مشاهده کرده‌ایم. برای مثال در فصل گذشته اضافه شدن سفینه‌های فضایی به شدت نتیجه نهایی بازی را تغییر را داده و استفاده از آن ممکن بود باعث شود تا حتی هر بازیکن ضعیفی در ابتدای سیزن Victory Royale بگیرد! علاوه برا این مورد نیز همیشه شاهد اضافه شدن سلاح جدید و گجت‌هایی بوده‌ایم که گیم پلی را هرقدر هم جزئی تغییر داده و رقابت را برای بازیکنان راحت و دیگران سخت می‌کرد؛ به هر حال گرفتن جت پک شخصیت مندلورین (Mandalorian) یا اسلحه تک تیر او می‌توانست در بالا رفتن از موانع، جاخالی دادن به دشمنان یا کشتن افراد با یک گلوله بسیار تاثیرگذار باشد!

با این حساب هر تغییری که به بازی اضافه می‌شود بازیکنان را وادار می‌کند تا به سمت کشف راه‌های تازه‌ای برای حذف دیگر بازیکنان حرکت کنند، در حالی که برخی از این تغییرات ممکن است بسیار جزئی باشند؛ مانند قابلیت نشستن روی ماشین در حال حرکت که دیگر در بازی‌های تیمی خودروها را به یک تهدید جدی تبدیل می‌کند!

جزئیات به روزرسانی جدید بازی Fortnite

در به روزرسانی نسخه 18.20 که به تازگی منتشر شده و کاربران کنسول‌های پلی استیشن و همچنین پلتفرم رایانه شخصی به آن دسترسی دارند، می‌توانید شاهد قابلیتی باشید که هرگز در Patch Note بازی ذکر نشده بود! این تغییر از چشم بسیاری از بازیکنان به دور مانده و بعضی افراد به تازگی آن را کشف کرده و در ویدیوهای گیم پلی خود قرار داده‌اند تا متوجه آن شویم. به نحوی که حال شما می‌توانید روی سقف و ماشین نشسته و از دوست خود بخواهید که رانندگی کند! شما اسلحه خود را در دست داشته و می‌توانید پس از زدن به دشمنان با ماشین، کار آن‌ها را با چند تیر یکسره کنید تا نیازی به تلاش مجدد نباشد. با این حال اینکه بازیکنان چطور از این مکانیزم جدید به نفع خود استفاده می‌کنند هنوز مشخص نیست، اما طولی نمی‌کشد تا شاهد انواع و اقسام استراتژی‌های درباره این ویژگی جدید باشیم!

علاوه بر این موضوع نیز ظاهرا قرار است تا یک دکمه تخریب خودکار نیز به ماشین‌های بازی Fortnite اضافه شود که هنوز نحوه استفاده از آن مشخص نیست. برای مثال ممکن است هنگامی که ماشین شما در حال منفجر شدن است از این دکمه برای فرار استفاده کرده یا از طرفی آن را نزدیک گروه دشمنان بزنید تا همه به اتفاق هم به رحمت الهی نائل شوید! با این وجود باید در نظر داشته باشید که این مورد فعلا در حد شایعه است و باید تا انتشار به روزرسانی بعدی بازی فورتنایت صبر کنیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا