1%
  • 0/10

از حالت بازی جدید Fortnite Reload برای فورتنایت رونمایی شد

تا زمانی که یک نفر از گروه‌تان زنده مانده، ری‌اسپاون می‌شوید

از حالت بازی جدید Fortnite Reload برای فورتنایت رونمایی شد ۰ ۰۵ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
حالت بازی جدید Fortnite Reload

عنوان فورتنایت از حالت بازی جدید Fortnite Reload رونمایی کرده که یک بخش بتل رویال جدید شامل سلاح‌ها و لوکیشن‌های کلاسیک می‌شود.

این حالت جدید که تحت عنوان Fortnite Reload شناخته خواهد شد یک حالت بتل رویال با ظرفیت 40 نفر پلیر بوده که درون نقشه جدید فشرده‌تری درون لوکیشن‌های آشنای این بازی از جمله Tilted Towers و Retail Row دنبال می‌شود. به دلیل کوچک‌تر بودن مساحت نقشه و آسانی طی مسافت، هیچ وسیله نقلیه‌ای در این حالت وجود نداشته و هم‌چنین طوفان نیز با سرعت بیشتری در مقایسه با حالت عادی حرکت خواهد کرد.

درست به مانند حالت Resurgence از بازی Call of Duty Warzone حالت بازی جدید Fortnite Reload به پلیرها اجازه می‌دهد تا زمانی که یکی از اعضای گروه‌شان زنده است به اسپاون شدن ادامه دهند. سلاح‌هایی چون Tactical Shotgun، Rocket Launcher، Bolt-Action Sniper Rifle و Lever Action Shotgun در هنگام عرضه این حالت در دسترس خواهند بود.

شرکت اپیک گیمز (Epic Games) سازنده عنوان فورتنایت در توضیحات این حالت نوشت “حالت Fortnite Reload یک حالت سریع و پراکشن بوده که تماما درباره هدایت گروه‌تان به سمت پیروزی است. اگر در بازی کشته شوید فرصت این را دارید تا هنگامی که زمان تعیین شده به اتمام برسد به درون جریان بازی باز گردید.”

“یا تمامی هم‌گروهی‌های شما از بین رفته و به راند بعدی می‌روید یا تمامی دشمنان را تا زمانی که مجددا اسپاون شوند نابود کرده و ویکتوری رویال را به دست می‌آورید.”

در ماه فوریه شرکت دیزنی (Disney) اعلام کرده بود که سرمایه‌گذاری 1.5 میلیارد دلاری را به منظور خرید سهام در شرکت اپیک گیمز هزینه می‌کند. هم‌چنین مشخص شد که این دو کمپانی به همراه یکدیگر دنیای جدید متصلی به فورتنایت را ایجاد می‌کنند که در آن کاربران بتوانند به محتوایی از مجموعه‌های دیزنی، پیکسار، مارول، جنگ ستارگان و آواتار دسترسی داشته و به بازی کردن، تماشا کردن، خرید و سرگرم شدن بپردازند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments