اولین تیزر فصل ششم Fortnite Chapter 2 به سرنوشت شوم مامور جونز اشاره دارد

این ویدیو ۳۱ ثانیه زمان دارد

اولین تیزر فصل ششم Fortnite Chapter 2 به سرنوشت شوم مامور جونز اشاره دارد سورنا رضایی ۰ ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ تریلر بازی

شرکت آمریکایی اپیک گیمز ساعاتی قبل اولین تیزر فصل ششم Fortnite Chapter 2 را منتشر کرد که ظاهرا به سرنوشت شوم مامور جونز اشاره می‌کند.

به مرکز جهان هستی در دنیای Fortnite زیرو پوینت گفته می‌شود که یک پورتال هم بوده و بُعدهای مختلف را به یکدیگر متصل کرده است. در ابتدای فصل پنجم چپتر دوم، زیرو پوینت پایداری خود را از دست داد و جهان در آستانه‌ی نابودی قرار گرفت. در چنین شرایطی، سازمان The Order به مامور جونز ماموریت داد خودش را به زیرو پوینت رسانده و هر چه سریع‌تر روند پایدارسازی را آغاز کند.

مامور جونز روند پایدارسازی را آغاز کرد اما در میانه‌ی راه به داخل زیرو پوینت کشیده شد و به جزیره انتقال یافت. از آن‌جایی که قبل از کشیده شدن به داخل زیرو پوینت روند پایدارسازی را آغاز کرده بود، تصمیم می‌گیرد به کمک بهترین شکارچیان و جایزه‌بگیران جهان هستی از جمله خدای جنگ، مستر چیف و مندلورین جلوی خروج انسان‌ها از جزیره را بگیرد. اینطور که به نظر می‌رسد، شرایط مطابق انتظار مامور جونز پیش نرفته است.

اپیک گیمز ساعاتی قبل اولین تیزر فصل ششم Fortnite Chapter 2 را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت. این ویدیو ۳۱ ثانیه زمان داشته و صحبت‌های مامور جونز را شامل می‌شود. طبق گفته‌های او، کنترل زیرو پوینت با وجود اقداماتی که در ابتدای فصل گذشته صورت گرفت از دست رفته و سازمان The Order هم هیچ کاری برای بازگرداندن شرایط به حالت قبل نمی‌کند؛ موضوعی که خشم جونز را به همراه دارد. انتشار چنین تیزری از سوی اپیک، نگرانی گروهی از طرفداران را به همراه داشته است زیرا صحبت‌های مامور جونز به اتفاقات ناگواری در فصل ششم اشاره دارد.

نکات قابل‌توجه به اولین تیزر فصل ششم Fortnite Chapter 2 به همین یک مورد خلاصه نمی‌شود. اگر ویدیو را تماشا کرده باشید، هنگام پخش صحبت‌های مامور جونز تصاویر مختلفی به نمایش درآمد. اینطور که به نظر می‌رسد، سه عدد از تصاویر به انسانی گرگ‌نما تعلق دارند. عده‌ای از طرفداران گمان می‌کنند موجود مزبور در واقع مامور جونز است که به این شکل در آمد. آن‌‌ها معتقد هستند در جریان فصل ششم جهان تغییر کرده و با نسخه‌ی متفاوت همه چیز مواجه خواهیم شد.

طبق اطلاعاتی که طی روزهای گذشته از راه رسیده، اولین محتوای تکنفره‌ی فورتنایت همزمان با فصل ششم چپتر دوم از راه می‌رسد. در این ماجراجویی، کاربر در نقش مامور جونز قرار گرفته و ماموریت Zero Crisis Finale را رو به جلو پیش می‌برد؛ ماموریتی که بر سرنوشت جهان هستی تاثیر خواهد گذاشت. اپیک گیمز در چند وقت اخیر به کاربران تاکید کرده از شمش‌های طلای خود استفاده کنند، ماموریت‌ها را به پایان برسانند و بتل پس را تکمیل کنند زیرا با شروع فصل جدید از دسترس خارج می‌شوند. این شرکت همچنین اعلام کرد افرادی که تمایل دارند، می‌توانند وقایع فصل شش را به واسطه‌ی ویدیو تماشا کنند.

فصل ششم Fortnite Chapter 2 در تاریخ ۲۶ اسفند (مصادف با ۱۶ مارس) آغاز می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا