#مهسا_امینی

چگونه اسکین غارتگر در فورتنایت را به دست آوریم؟

این اسکین هنوز به بازی اضافه نشده است

اسکین غارتگر در فورتنایت

در این مطلب چالش‌هایی را مرور خواهیم کرد که با انجامشان می‌توانید اسکین غارتگر در فورتنایت را به دست بیاورید.

فصل پنجم رقابت‌های Fortnite Chapter 2 با لو رفتن لوکیشن زیرو پوینت و از بین رفتن ثبات لوپ آغاز شد. در پی این اتفاق، مامور جونز وظیفه می‌یابد خودش را به لوپ رسانده، روند تثبیت سازی لوپ را آغاز کرده و نهایتا پل ارتباطی را ببندد اما حین انجامشان به داخل دنیای فورتنایت بلعیده می‌شود. او پس از ورود به جزیره تصمیم می‌گیرد بهترین شکارچیان را از دنیاهای مختلف دور هم جمع کرده تا بتواند به کمک آن‌ها، جلوی خروج اشخاص مختلف از لوپ را بگیرد. در ابتدا مندلورین به جمع شخصیت‌های حاضر در دنیای بازی اضافه شد و پس از آن هم شاهد پیوستن کریتوس و مستر چیف بوده‌ایم؛ شخصیت‌هایی که اضافه شدنشان به فورتنایت بازخوردهای متناقضی را از سوی طرفداران دریافت کرد.

طی چند وقت اخیر شایعه‌هایی در فضای مجازی منتشر شدند مبنی بر اینکه اسکین غارتگر (Predator) به زودی به فورتنایت اضافه می‌شود. انتشار گزارش‌های غیر رسمی ادامه داشت تا اینکه اپیک گیمز ویدیوی کوتاهی را در شبکه‌ی اجتماعی توییتر به اشتراک گذاشت. ویدیوی مزبور، یک سفینه‌ی فضایی را نشان می‌دهد که بسیار به سفینه‌ی غارتگر شباهت داشته و در گوشه‌ای از نقشه‌ی فورتنایت سقوط کرده است. تقریبا همزمان با این اتفاق، چالش‌های جدیدی تحت عنوان Jungle Hunter به چالش‌های قابل‌انجام اضافه شدند. اپیک هنوز به صورت رسمی اضافه شدن اسکین غارتگر را تایید نکرده اما چندان دور از ذهن نیست که چالش‌های شکارچی جنگل به آنلاک شدن چنین پاداشی منجر شود.

چگونه می‌توان اسکین غارتگر در فورتنایت را آنلاک کرد؟

برای آنلاک کردن اسکین غارتگر در فورتنایت باید مجموعه‌ای از چالش‌ها را انجام دهید. تا به این لحظه، سه مورد از چالش‌ها معرفی شده‌اند. انتظار می‌رود باقی چالش‌ها در تاریخ یک بهمن (مصادف با ۲۰ ژانویه) رونمایی شوند. در ادامه می‌توانید سه چالش معرفی شده را مشاهده کنید:

  • سفینه‌ی مرموز را بیابید.
  • با سه کاراکتر غیرقابل‌کنترل (Remedy ،Beef Boss و Dummy) صحبت کنید.
  • سه بسته‌ی سلامتی (Health Pack) جمع‌آوری کنید.

سفینه‌ی مرموز کجا سقوط کرده است؟

برای یافتن سفینه‌ی مرموز کافی است به Stealthy Stronghold رفته و بخش‌های غربی‌اش را بگردید.

کجا می‌توان با بیف باس، رمدی و دامی صحبت کرد؟

بیف باس در کامیون غذای سیار Durr Burger یا رستوران Durr Burger حضور دارد. رمدی در شمال کامیون غذای سیار قابل‌مشاهده بوده و دامی هم اطراف Pleasant Park حاضر است.

چگونه سه بسته‌ی سلامتی را جمع‌آوری کنیم؟

آخرین چالش معرفی شده، ساده‌ترین مورد است. برای به سرانجام رساندن آن باید سه بسته‌ی سلامتی جمع‌آوری کنید؛ آیتمی که به وفور در نقاط مختلف نقشه قرار دارد.

در انتها، لازم به ذکر است این پست با معرفی چالش‌های جدید به‌روزرسانی خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا