نخستین آرتورک مد جدید فورتنایت لو رفته است

گمانه‌زنی‌ها تمامی ندارد

نخستین آرتورک مد جدید فورتنایت لو رفته است سورنا رضایی ۰ ۲۲ مرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی
نخستین آرتورک مد جدید فورتنایت

یکی از کاربران حین بررسی فایل‌ها با نخستین آرتورک مد جدید فورتنایت مواجه شده است؛ مدی که احتمالا فاصله چندانی با انتشارش نداریم.

وقتی Fortnite نخستین بار عرضه شد، تنها مد Save The World را در خود جای داده بود. با گذشت مدتی، مد بتل رویال از راه رسید و فرهنگ عامه را دچار تحول کرد. در حال حاضر، فورتنایت به واسطه رقابت‌های بتل رویالش شناخته می‌شود اما شواهد حاکی از این است که شرایط برای همیشه به همین منوال باقی نمی‌ماند.

اپیک گیمز، سازنده فورتنایت است. این شرکت آمریکایی به دلایلی با اپل به مشکل برخورده و کارشان به شکایت به مراجع قضایی کشیده شد. به لطف دادگاهی که هنوز به نتیجه نرسیده، شاهد فاش شدن حقایق بسیار جالبی پیرامون اپیک گیمز و محصولاتش به خصوص فورتنایت هستیم. در جریان یکی از جلسات دادگاه مدرکی به نمایش درآمد که ثابت می‌کند کارمندان اپیک گیمز در یک برهه زمانی مشغول بررسی مدی سندباکس بوده تا آن را به بازی موفقشان اضافه کنند.

iFireMonkey یکی از کاربران توییتر است. او چندی پیش مشغول بررسی فایل‌ها بود که ناگهان با دو تصویر مواجه شد. پس از کنار هم قرار دادن تکه‌ها با تصویری مواجه شد که به عقیده گروهی از کاربران نخستین آرتورک مد جدید فورتنایت است. در این تصویر تبلیغاتی می‌توان کاراکترهای مشهور بازی مانند جونزی و فیش استیک را مشاهده کرد که کنار یکدیگر ایستاده و آماده مواجهه با دشمنان هستند. نکته جالب اینجا است که خبری از سلاح‌های گرم و مدرن نبوده و شخصیت‌ها نیزه، تیر و کمان یا شمشیر بدست گرفته‌اند. در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید:

اواخر اردیبهشت سال جاری شایعه‌ای به فضای مجازی آمده بود مبنی بر اینک مد Daybreak در آینده به فورتنایت می‌آید. کاربر در این مد در یک جزیره بیدار شده و باید به جمع‌آوری منابع مورد نیاز پرداخته تا آیتم‌های مد نظر را بسازد. اینطور که به نظر می‌رسد، هدف نهایی رسیدن به مرکز جزیره، تعمیر هلی کوپتر و فرار است. البته رسیدن به مرکز جزیره به هیچ وجه ساده نبوده و کاربر باید با دشمنان مختلفی مقابله کند. در حال حاضر نمی‌توان با اطمینان گفت مد سندباکسی که در مدارک به آن اشاره شده، مد Daybreak و مدی که آرتورکش لو رفته یکی هستند یا خیر.

فورتنایت هفته آینده آپدیت ۱۷.۴۰ را دریافت می‌کند که تاکنون بیش از ۷۰۰ بار مورد بررسی قرار گرفته است. از آنجایی که این تعداد رقم بالایی برای یک آپدیت محسوب می‌شود، گروهی از کاربران با در نظر گرفتن این موضوع گمان می‌کنند محتویات بزرگی در راه است؛ محتویاتی که احتمالا یکی از آن‌ها مد جدید باشد. در ضمن، برای اینکه درک بهتری از اعداد و ارقام داشته باشید، بد نیست بدانید آپدیت ۱۷.۳۰ حدودا ۴۰۰ بار مورد بررسی قرار گرفته بود.

اگرچه گروهی از کاربران به انتشار مد جدید فورتنایت با آپدیت ۱۷.۴۰ امیدوار هستند، عده‌ای دیگر متفاوت فکر می‌کنند. دسته دوم احتمال می‌دهد فصل جاری با آپدیت پیشرو به انتها برسد، به خصوص اینکه اتفاقات داستانی در حال نزدیک شدن به اوج خود هستند. به همین دلیل هم آپدیت جدید اهمیت بالایی داشته و بیشتر از طبق معمول بررسی شده است.

در انتها لازم به ذکر است فورتنایت هم اکنون برای کنسول‌های پلی استیشن، ایکس باکس، نینتندو سوییچ و کامپیوترهای شخصی در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا