#مهسا_امینی

اسکین کریتوس در فصل پنجم Fortnite در دسترس قرار می‌گیرد

خدای جنگ وارد فورتنایت خواهد شد

اسکین کریتوس در Fortnite

طبق برخی تصاویر لو رفته و تیزری توسط پلی‌استیشن، کریتوس، ضد قهرمان سری God of War برای فصل پنجم Fortnite، وارد این بازی بتل رویال خواهد شد.

فصل پنجم فورتنایت پس از یک رویداد بزرگ و نبردی عظیم با Galactus، شخصیت شرور دنیای Marvel، به تازگی آغاز به کار کرد. اسکین شکارچی محبوب دنیای جنگ ستارگان، The Mandalorian و بک بلینگ Baby Yoda در سطح ۱۰۰ بتل پس این فصل قابل دریافت است.

اما این احتمالا بزرگترین نکته هیجان‌انگیز فصل جدید نیست. بتل رویال Fortnite به‌زودی اسکین کریتوس را دریافت خواهد کرد و قرار است خدای جنگ پلی‌استیشن، با یک کراس اوور حماسی وارد پلتفرم‌های دیگر شود. این اسکین بر اساس نسخه‌ی سال ۲۰۱۸ خدای جنگ ساخته شده و کریتوس با ریش  و Leviathan Axe در فورتنایت ظاهر خواهد شد!

در حالی که ورود کریتوس به فورتنایت رسما عنوان نشده، اما تیزرها آغاز شده‌اند. صفحه رسمی توییتر PlayStation یک گزارش صوتی منتشر کرده و در آن گفته می‌شود، شخصیت بعدی که وارد فورتنایت می‌شود «با خشم غیرقابل کنترل و با دستان خالی خدایان متعددی را مغلوب کرده است!» کاملا واضح است که این تیزر به Kratos اشاره دارد، مخصوصا با توجه به این که توییتر پلی‌استیشن آن را به منتشر کرده است. علاوه بر این، آگهی تبلیغاتی مدل کریتوس به سبک Fortnite از طریق فروشگاه پلی‌استیشن در برخی ریجن‌ها لو رفته، و از آنجا که منابع مختلفی از جمله کاربر توییتر HYPEX این تصویر را منتشر کرده‌اند، احتمالا جعلی نیستند.

البته، Fortnite مانند God of War، یک عنوان انحصاری پلی‌استیشن نیست و اضافه شدن کریتوس سوالاتی را در مورد نسخه‌های دیگر بازی ایجاد می‌کند. فورتنایت قبلا قابلیت کراس پلی را در همه کنسول‌ها، رایانه‌های شخصی و حتی موبایل فعال کرده است، اما فعلا مشخص نیست که اسکین کریتوس فقط در انحصار کاربران کنسول پلی‌استین خواهد بود یا خیر. بازیکنان برای جزئیات بیشتر در این مورد باید منتظر اطلاعات رسمی‌تر از این کراس اوور باشند.

کراس اوور‌های قبلی فورتنایت بسیار نمادین بوده و اسکین‌ها و رویدادهای فراوانی را با استفاده از محبوب‌ترین شخصیت‌های کمیک‌های مارول در بازی به وجود آورده است. با این حال، این اولین باری است که اپیک گیمز از یک شخصیت انحصاری مانند کریتوس استفاده می‌کند و آن را به پلتفرم‌های دیگر می‌آورد. با توجه به عدم تمایل اولیه سونی برای کراس پلتفرم شدن عنوان Epic، این یک گام مهم هم برای سونی و هم برای اپیک گیمز خواهد بود.

بازی فورتنایت یکی از محبوب‌ترین عناوین تاریخ بازی‌های ویدیویی محسوب می‌شود و هم‌‌اکنون برای پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس ایکس / اس، رایانه‌های شخصی، نینتندو سوییچ و موبایل در دسترس قرار دارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا