برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

کاربران Fortnite از مجموعه اسکین‌های جدید رضایت ندارند

اسکین و باندل جدید آن

کاربران Fortnite از مجموعه اسکین‌های جدید رضایت ندارند ۰ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
کاربران Fortnite

کاربران Fortnite از مجموعه اسکین‌های جدیدی که به تازگی به بازی اضافه شده و از رویکرد جنجال‌برانگیزی استفاده می‌کند رضایت ندارند.

اسکین جدید اضافه شده بخشی از همکاری کوچلا (Coachella) با بازی فورتنایت بوده که در اصل یک رویداد مرتبط با موسیقی سالیانه در کالیفرنیا به شمار می‌رود. این همکاری ظاهر جدیدی به فورتنایت فستیوال بخشیده و آیتم‌های تزئینی دیگری نظیر اسکین‌های Horizon and Cosma، کلنگ Coachella Pulse Pickaxe و گیتار Mirage Glimmer Guitar اضافه می‌کند که تا تاریخ 20 آپریل در دسرس خواهند بود. از تاریخ 11 آپریل الی 18 آپریل استیج اصلی فورتنایت فستیوال شامل مجموعه‌ای از آهنگ‌های فستیوال کوپلا 2024 و اجراکنندگان آن نظیر Doja Cat، بند Blur و رپر آمریکایی Lil Uzi Vert می‌شود. اگرچه اضافه شدن این موارد سبب جنجال‌های اخیر صورت گرفته نبوده است.
یکی از کاربران وبسایت ردیت به نام MeowsclesOnlyfans عکسی در ساب ردیت FortniteBR منتشر کرده که اسکین جدید J Balvin (جی بالوین خواننده کلمبیایی) را با اسکین قدیمی‌تری که در سال 2021 اضافه شده بود مقایسه می‌کند. کنار هم قرار گرفتن این دو عکس در کنار یکدیگر به وضوح نشان می‌دهد که این دو اسکین به غیر از رنگ‌شان، دقیقا به صورت مجازی یکسان هستند و تنها مدل جدید شامل رنگ نارنجی، قرمز و سفید می‌شد و مدل مربوط به سال 2021 دارای رنگ‌های بنفش، آبی و صورتی می‌شد.
علیرغم این موضوع کاربران Fortnite باید برای دریافت لباس جدید جی بلوین تحت عنوان Inferno Skeleton مقدار 1500 وی‌باک بپردازند. به عقیده بسیاری از کاربران، این اسکین جدید باید تنها به صورت یک استایل جدید برای مدل قبلی لباس جی بالوین ارائه می‌شد حال آن که کاربران دیگر از این اقدام شرکت اپیک گیمز (Epic Games) چندان نیز شگفت‌زده نشده‌اند.
این اسکین جدید جی بالوین را هم به صورت جداگانه و هم به صورت بخشی از باندل 1800 وی‌باکی که شامل پشت‌بند Zappy Go Backy و آیتم‌های دیگر نیز می‌شود می‌توان خریداری کرد. هم باندل و نسخه جداگانه این استایل شامل یک نسخه لگویی نیز برای اسکین جی بالوین می‌شود. ناگفته نماند این آیتم‌ها تا تاریخ 22 آپریل در فروشگاه بازی در دسترس خواهند بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments