تاریخ شروع کراس اور فورتنایت و ناروتو به صورت رسمی تایید شد

اسکین‌ها و چالش‌های انیمه‌ای!

کراس اور فورتنایت

طبق اعلام رسمی اپیک گیمز (Epic Games)، بالاخره کراس اور فورتنایت و ناروتو (Naruto) تایید شد و به زودی اسکین‌های مختلف این انیمه پر طرفدار در کنار بسیاری از چالش‌های جدید به بازی اضافه خواهند شد.

بازی Fortnite عملا جدای از یک ویدیوگیم، مدت‌هاست که به عنوان یک رسانه دیده می‌شود که با انواع و اقسام دیگر بازی‌ها و حتی فیلم‌های سینمایی و سریال‌ها در تعامل بوده و آن‌ها را به نحوی بازتاب می‌کند. برای مثال اگر بخواهید عمق اجتماعی بودن و گستردگی جهان فورتنایت را درک کنید، باید بدانید که حتی اسکین کریتوس هم در این عنوان حضور دارد! با این حساب، دیگر حضور هیچ شخصیت یا کراس اور دیگری در دنیای این بازی بزرگ چندان هم عجیب نیست و ممکن خواهد بود؛ مانند کراس اور فورتنایت و ناروتو که مدت‌هاست شایعاتی را درباره آن می‌شنویم.

در واقع ابتدا در فورتنایت یک ایموت از دویدن معروف شخصیت‌های ناروتو به بازی اضافه شد. سپس نیز در جریان دادگاه بین دو شرکت اپل و اپیک گیمز، جزئیات فراوانی از برنامه‌های سازندگان برای این بازی لو رفت. در این اطلاعات، گفته شده بود که اسکین بسکتبالیست‌های معروفی مانند لبرون جیمز (Lebron James) به بازی اضافه شده و حتی یک مود بسکتبال مانند هم در Fortnite قرار داده می‌شود که هر دو درست بودند. این در حالی است که در همین اطلاعات، بخش‌هایی هم درباره کراس اور فورتنایت و دی سی، به علاوه اضافه شدن اسکین‌های انیمه ناروتو نوشته شده بود؛ اطلاعاتی که حال توسط خود سازندگان به صورت رسمی تایید شده‌اند!

اخیرا پیج اپیک گیمز در فضای مجازی پستی را منتشر کرده که در آن تصویری از لوگو انیمه ناروتو گذاشته شده و روی آن هم آن هم نوشته شده: «باور کنید!». این بهترین راه برای نشان دادن کراس اور بین ناروتو و بازی Fortnite است تا تمامی شایعه‌های اخیر به نتیجه برسند! اما درباره اینکه کدام اسکین‌ها اضافه می‌شوند و چالش‌های داخل نقشه چطور خواهد بود، هنوز هیچ چیز مشخص نیست.

این کراس اور به زودی و در تاریخ ۲۵ آبان (۱۶ نوامبر) طی یک آپدیت به بازی اضافه خواهد شد. حجم آپدیت اعلام نشده اما انتظار می‌رود که باید چند گیگابایت از اینترنت خود برای به روزرسانی بازی مصرف کنید!

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا