اسکین رقیب درجه یک ونوم در فصل هشتم بازی Fortnite وجود خواهد داشت

نوبت کارنیج است!

فصل هشتم بازی Fortnite

طبق تیزر تازه منتشر شده از فصل هشتم بازی Fortnite به نظر می‌رسد که اسکین شخصیت کارنیج (Carnage) هم قرار است تا به این عنوان پرطرفدار اضافه شود. به هر حال تاریخ اکران فیلم Venom 2 نزدیک است و این شخصیت ابرشرور اصلی آن خواهد بود، در نتیجه اپیک گیمز از فرصت استفاده کرده و او را به کلکسیون اسکین‌های فورتنایت اضافه می‌کند.

فورتنایت دیگر به عنوان یک بازی بتل رویال ساده، که در آن دشمنان را با ساختن در و دیوار گیج کرده و سپس با تیر شاتگان به دیار باقی منتقل می‌کردید، شناخته نمی‌شود. بلکه این بازی در حال حاضر به یک رسانه بزرگ تبدیل شده که حتی در آن تریلر فیلم‌های جدید هم پخش شده و شامل رویدادهای کاملا مرتبط با ترندهای روز دنیا است. با این حساب، هر اتفاقی که در جهان افتاده و توجه کاربران فضای مجازی را جلب کرده باشد، قاعدتا در فورتنایت هم بازتابی را در قالب اسکین، چالش یا رویدادی که با موضوع مرتبط است خواهد داشت. البته هنوز هم افرادی سعی می‌کنند تا به حرفه‌ای‌ترین شکل ممکن در Fortnite بازی کنند، اما فرقی نمی‌کند؛ حرفه‌ای باشید یا آماتور، می‌توانید از تمامی این رویدادها با دوستان خود نهایت لذت را برده و آیتم‌هایی را دریافت کنید که شاید برای طرفداران یک سریال یا فیلم خاص بسیار جذاب باشند! مانند دستکش ثانوس و اسکین خود او که برای علاقه‌مندان به فیلم‌های مارول قطعا مورد توجه قرار گرفته بود.

به هر حال در رسانه‌ای بودن فورتنایت شکی نیست، اما اینکه چطور این محتوا کنترل شده و موضوعات مرتبط با ترندهای مختلف به آن اضافه می‌شوند، چیزی است که سازندگان معمولا با تغییر فصل انجام خواهند داد. به نحوی که با شروع فصل جدید، حال و هوای بازی به کلی عوض شده و زمینه تازه‌ای برای اضافه کردن محتوای جدید در نظر گرفته می‌شود. برای مثال فصل ۷ درباره موجودات فضایی بود و اسکین‌های ریک و مورتی (به عنوان Pickaxe) به این عنوان اضافه شدند. با این وجود هنگام نزدیک شدن به فصل هشتم، هنوز اطلاعات چندانی درباره موضوع آن نداریم اما حداقل مشخص شده که ظاهرا کارنیج هم به عنوان یک اسکین جدید حضور خواهد داشت!

اسکین کارنیج در فصل هشتم بازی Fortnite

چنان که در تریلر دیده می‌شود، واقعا نمی‌توان فهمید که دقیقا فصل هشتم بازی Fortnite درباره چه موضوع مشخصی بوده و زمینه چیست. اما حداقل می‌توانیم یک نگاه اولیه به شخصیتی داشته باشیم که کارنیج به نظر می‌رسد! به هر حال آن چنگال و حالت قرمز این کاراکتر فقط می‌تواند در نزدیک‌ترین حدس ممکن به کارنیج نزدیک باشد. همچنین نزدیک بودن تاریخ اکران فیلم Venom: Let There Be Carnage نیز نزدیک است و از همین جهت می‌توان نتیجه گرفت که مارول یکبار دیگر از فورتنایت به عنوان یک رسانه مورد اعتماد برای تبلیغات خود استفاده کرده است.

در واقع این اولین و حتی چندمین باری نیست که مارول از بازی محبوب Fortnite برای تبلیغات خود استفاده می‌کند و به عبارتی اسکین‌ها و محتوای اختصاصی خود را به جهان این عنوان اضافه می‌کند. بلکه در گذشته ثانوس، لوکی و چندین کاراکتر دیگر را به علاوه شانگ چی که به تازگی فیلم جذاب آن اکران شده را در زمین بتل رویال Fortnite مشاهده کرده بودیم. حال نیز این اولین بار خواهد بود که کارنیج به عنوان یکی از قدرتمندترین دشمنان اسپایدرمن در کمیک‌های مارول، قرار است تا در یک فیلم سینمایی نمایش داده شود؛ با این حساب چه دلیلی وجود دارد که مارول برای بزرگ‌تر کردن ماجرا به سراغ تبلیغات گسترده‌تر، آن هم در رسانه معروفی مثل Fortnite نرود؟

فصل هشتم بازی Fortnite امروز شروع می‌شود و بالاخره می‌توانیم ببینیم که این هیولا جدید که در تیزر فوق مشاهده شده است، کارنیج خواهد بود یا که نه. همچنین با شروع فصل جدید، بتل پس تازه‌ای هم وجود خواهد داشت که قاعدتا شامل چندین اسکین و آیتم‌های جدید برای دارندگان ۹۵۰ V Bucks ناقابل می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا