#مهسا_امینی

ویدیو پایان چپتر دوم بازی Fortnite با حضور راک منتشر شد

جزیره چپ شد!

در ویدیو پایان چپتر دوم بازی Fortnite می‌توانید شاهد حضور راک (Rock) یا همان دواین جانسون (Dwayne Johnson)، کشتی‌گیر و بازیگر محبوب آمریکایی باشید که جزیره کل فورتنایت را برعکس کرده و یک نتیجه‌گیری خیلی جالب را برای چپتر دوم رقم می‌زند!

یک سال دیگر هم گذشت و حال نوبت به پایان چپتر دوم بازی Fortnite رسیده، طوری که اینبار از حقایق بسیاری پرده‌برداری شده و ما بالاخره چهره واقعی The Foundation را دیدیم! در واقع یکی از ویژگی‌های اصلی فورتنایت به عنوان یک بازی سبک بتل رویال، داشتن داستانی است که در فصل‌های متفاوت آن روایت می‌شود. با این حساب، بازیکنان دیگر هنگام تجربه آن دیگر حس نمی‌کنند که صرفا برای اول شدن روی جزیره آمده‌اند و در پایان هر سیزن، با صحنه‌های سینماتیک همه چیز توضیح داده می‌شود. این در حالی است که امروز فقط خبری از پایان سیزن نیست و به نحوی چپتر دوم Fortnite به آخر رسیده و به زودی وارد قسمت جدید خواهیم شد.

در چپتر دوم، اتفاقات بسیاری افتاد؛ به نحوی که پس از دیدن نقشه‌ای جدید، در سیزن‌های مختلف بازی با شخصیت‌های قدیمی و جدید بسیاری مانند جونزی (Jonsey) و همچنین گروهی به نام Imagined Order یا همان IO آشنا شدیم که اهداف بدی را برای تصاحب جزیره داستان داشتند. با این وجود، در مقابل همه این تهدیدات، بالاخره در سیزن هشتم و از آن به بعد با کاراکتری به نام Cube Queen آشنا شدیم که هدفی جز نابودی ندارد. این در حالی بود که پیش از تمامی این اتفاقات، با شخصیت خاصی به نام The Foundation، به عنوان کسی که جونزی را هدایت می‌کرد، ملاقات کرده بودیم، ولی از آنجا که ماسک روی صورت این کاراکتر هیچوقت کنار نرفته بود، نمی‌دانستیم که چه کسی نقش او را بازی کرده و صداگذاری می‌کند.

از طرفی با نزدیک شدن به پایان چپتر دوم بازی Fortnite و نابودی دوباره جزیره، متوجه شدیم که جونزی دستگیر شده و قرار است تا توسط دکتر اسلون (Dr. Sloan) کشته شود. اما در همین حین، ناگهان The Foundation ظاهر شده و جونزی را هم نجات می‌دهد، در حالی که پس از یک مکالمه بالاخره شاهد صورت زیر ماسک این کاراکتر هستیم؛ آن هم کسی نیست جز راک! او و جونزی چنان که در ویدیو دیده می‌شود فرار می‌کنند و سپس به اتاق کنترل اصلی می‌روند تا ما را به سمت دیگر ببرند! جایی که احتمالا نقشه چپتر بعدی بازی Fortnite خواهد بود.

در همین حین، گروه The Seven (آدم خوب‌های داستان) تمامی بازیکنان را به سمت نقطه مرکزی جزیره هدایت می‌کنند و سپس همگی به سمت آب پرتاب می‌شوند تا شاهد صحنه نهایی و نابود شدن Cube Queen باشیم. این اتفاق برای بازیکنانی که در سرور بازی آنلاین بودند دیده شد و سپس چپتر دوم به آخر رسید. از همین جهت نیز حال تا مدتی سرورهای بازی قطع شده تا به زودی شاهد شروع فصل اول از چپتر سوم باشیم.

با این وجود، یک نکته جالب اینجاست که این اولین بار نیست ما متوجه حضور دوین جانسون در بازی Fortnite می‌شویم. بلکه مدتی پیش کاربران اینستاگرام در پیج شخصی راک شاهد یک تبلیغ بودند که توسط او از یک برند نوشابه انرژی‌زا انجام شد. حال در قاب تصویری که او گرفته بود، می‌توانستید کلاه شخصیت The Foundation را ببینید که به نحوی پیش از پخش این ویدیو همه چیز را تایید می‌کرد!


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا