برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

رویداد سیزن سوم از چپتر پنجم فورتنایت فاش شد

تنها چند روز دیگر به شروع فصل جدید باقی مانده

رویداد سیزن سوم از چپتر پنجم فورتنایت فاش شد ۰ ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
سیزن سوم از چپتر پنجم فورتنایت

رویدادی که قرار است سرانجام به فرا رسیدن سیزن سوم از چپتر پنجم فورتنایت ختم شود در فضای اینترنت فاش شده است.

در حال حاضر تنها چند روز به اتمام سیزن دوم از چپتر پنجم بازی فورتنایت باقی مانده و و آخرین بخش از محتویات آن قرار است طی دو هفته آینده به پایان برسد. به همین دلیل بسیاری از مخاطبین توجه خود را جلب این موضوع کرده که همزمان با شروع فصل جدید، چه رویدادی در بازی شکل می‌گیرد.

امروز اطلاعات جدیدی به دست آمده که نشان می‌دهد سیزن دوم از فصل پنجم ساخته بتل رویال اپیک گیمز (Epic Games) چگونه به اتمام می‌رسد. این رویداد قرار است روی یک طوفان شن عظیم تمرکز داشته باشد که به جزیره بازی رسیده و در نتیجه آن سیزن سوم از چپتر پنجم فورتنایت آغاز شود. این طوفان شن هنوز درون بازی مشاهده نشده اما انتظار می‌رود طی چند روز آینده نشانه‌هایی آن در بازی دیده شود.

پیش از رسیدن طوفان شن به بازی، اطلاعات فاش شده بیان می‌دارند محل Mount Olympus دچار تغییراتی خواهد شد. در بازه زمانی سه روزه، مجسمه حاضر در Mount Olympus در شکل‌های متفاوتی قرار گرفته و در نتیجه آن، شمشیر آن به حرکت در می‌آید. بعد از وقوع این اتفاق، آنچه که از جعبه پاندورا باقی مانده به انفجاری از نور تبدیل می‌شود. پس از آن که تمامی این اتفاقات به وقوع پیوست، سپس طوفانی از شن شروع شده و به سمت جزیره بازی حرکت می‌کند.

در حال حاضر مشخص نیست تم اصلی سیزن سوم از چپتر پنجم فورتنایت روی چه موضوعی متمرکز خواهد بود. شایعات قبلی به نوعی فصل آخرزمانی اشاره داشتند که در آن بخش اعظم جزیره با شن پوشیده می‌شود. این موضوع سبب شده تا بسیاری از مخاطبین بازی امیدوار باشند در این فصل شاهد همکاری بازی با مجموعه‌هایی نیز فال‌اوت، مد مکس و هم‌چنین مجموعه سینمایی Dune باشیم. این سیزن جدید در تاریخ 23 می در دسترس قرار می‌گیرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments