#مهسا_امینی

احتمال اضافه شدن دارث ویدر و ایندیانا جونز در Fortnite

دارث ویدر و ایندیانا جونز در Fortnite

اخیرا شایعات درباره اضافه شدن شخصیت‌های دارث ویدر و ایندیانا جونز در Fortnite بسیار شنیده می‌شود. در ادمه این خبر با ما همراه باشید.

با هر فصل تازه‌ای که در بازی به‌شدت محبوب Fortnite آغاز می‌شود، شخصیت‌ها و کاراکتر‌های شناخته شده آثار دیگر به این عنوان اضافه می‌شوند. برای مثال فصل سوم قرار است دارای شخصیت‌های Doctor Strange یا Prowler باشد. حال که بیشتر و بیشتر به پایان فصل دوم این اثر نزدیک می‌شویم، شایعات دیگری نیز به گوش می‌رسند. اخباری که می‌توانند آرام آرام لیست بزرگی از کاراکتر‌های مطرح سینما یا ویدیوگیم را وارد این بازی کنند. به همین دلیل طرفداران و بازیکنان Fortnite می‌توانند مانند همیشه انتظار به‌روز رسانی‌های بزرگی در این زمینه را داشته باشند. 

برخی افشاگران جدا از خلق شیعاتی نظیر حضور دارث ویدر و ایندیانا جونز در Fortnite که می‌تواند بسیار هیجان‌انگیز باشد، گفته‌اند فصل دوم این اثر با یک رویداد زنده به اتمام می‌رسد. به این معنی که فاصله‌ای میان اتمام فصل دوم این بازی تا شروع فصل سوم آن خواهد بود. بر اساس این گفته‌ها فصل دوم در تاریخ چهارم ژوئن (June 4th) به پایان رسیده و در تاریخ پنجم ژوئن، فصل سوم آن شروع خواهد شد. 

یکی از کاربران توییتر با نام ShiinaBR تصویری از بتل‌پس فصل سوم بازی منتشر کرده که به روشنایی روز شخصیت‌های دارث ویدر و ایندیانا جونز در Fortnite را نشان می‌دهد. به نظر می‌رسد Darth Vader در بخش استاندارد بتل‌پس بازی فورتنایت، اما Indiana Jones در بخش مخفی آن قرار داشته باشد.

اضافه شدن دارث ویدر و ایندیانا جونز در Fortnite به‌نظر می‌رسد انتخاب‌های هوشمدانه‌ای بودند. از طرفی حضور دارث ویدر با توجه به آنکه سریال جدید دیزنی با نام Obi-wan Kenobi پخش می‌شود، می‌تواند باعث افزایش گیمر‌ها شده و به‌نوعی موج‌سواری از یادآوری دوباره این مجموعه باشد. اما ایندیانا جونز به‌نظر نمی‌رسد که امسال منتشر شود و انگار Epic Games خیلی نتوانست برای این مورد صبر کند. مگر آنکه طی رویداد‌هایی که این ماه در صنعت‌بازی‌های ویدیویی درجریان است، نمایشی از این عنوان مشاهده کنیم.

نظر شما درباره حضور این دوشخصیت محبوب در فورتنایت چیست ؟ آن را با ما به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا