#مهسا_امینی

باگ جدید Fortnite به بازیکنان اجازه می‌دهد تا هر دقیقه ۴ بار Level Up کنند!

باگ از این بهتر؟

باگ جدید Fortnite

یک باگ جدید Fortnite اخیرا توسط بازیکنان پیدا شده که اگر به درستی آن را انجام بدهید، به شما اجازه می‌دهد تا هر دقیقه ۴ بار سطح بتل پس خود را بالاتر ببرید!

از زمان شروع چپتر جدید بازی Fortnite، مکانیزم گیم پلی تا حد بسیاری تغییر کرده است. به نحوی که اسلحه، سیستم لول آپ کردن و .. دستخوش تغییرات خاصی شده‌اند تا همه چیز در بازی تازه به نظر برسد. با این وجود دقیقا در حالی که همه چیز در بازی تازه و متفاوت شده، گلیچ‌ها و باگ‌های آن هم به روزرسانی شده‌اند تا کاربران با استفاده از ترفندهای مختلف، خود را زودتر به سطح بالاتر برسانند!

باگ جدید بازی Fortnite در واقع این دسترسی را به کاربر می‌دهد تا با رفتن به نقشه 3890-9555-6290 و استفاده از برخی ترفندها که شاید در ابتدا سخت به نظر برسند، هر چند دقیقه ۴ سطح بالاتر برود. در واقع برای انجام این کار، ابتدا باید به سراغ نقشه با کد فوق رفته و چند پله و دیوار بسازید یا دکمه‌هایی را بزنید، همین! کار اصلا دشوار نیست، اما مراحل خاصی دارد که باید حتما به ترتیب طی شوند.

اول از همه در نقشه Creative جدید باید بدانید که چهار دکمه وجود دارند که فشار دادن هرکدام به شما مقدار خاصی XP می‌دهد. اما بد نیست برای شروع، ابتدا به سراغ دکمه Support رفته و سه پله کنار آن بزنید، حال دو دکمه چپ و راست را فشار دهید تا XP دریافت کنید. سپس نوبت به مکانب می‌رسد که گوی‌هایی در آن قرار دارند. در این مکان نیز ابتدا سه پله و سپس یک سطح قرار دهید تا با زدن دو دکمه چپ و راست باز هم XP دریافت کنید. پس از انجام این کارها می‌توانید صبر کنید تا پشت سر هم XP بگیرید، یا اینکه خیلی زودتر خود را به دیگر دکمه‌ها رسانده و این حد را حتی بیشتر کنید! همچنین اگر دیدید که دکمه‌ها دیگر به شما جایزه نمی‌دهند، یکبار Respawn کنید تا از نو وارد مپ شوید.

آیا استفاده از باگ جدید Fortnite بازیکنان را بن می‌کند؟

در کل، بله. استفاده از این گلیچ و هر نوع باگ دیگری به منظور استفاده بیش از حد و رسیدن به سطحی که دیگر بازیکنان برای آن تلاش می‌کنند، قاعدتا کاری اشتباه و خلاف قوانین خواهد بود. در نتیجه اگر بازیکنی شما را Report کند، قطعا توسط سرور شناسایی خواهید شد و در نهایت، اکانت خود را از دست خواهید داد. اما این در حالی است که ریپورت شده باشید.

پس اگر فکر می‌کنید که با انجام این کار دیگران متوجه می‌شوند که خیلی زود به اصطلاح Level Up کرده‌اید و روند بازی شما معمولی نیست، بهتر است تا از این باگ استفاده نکنید. اما اگر یک اکانت تازه دارید که حذف شدن آن اهمیت چندانی هم برای شما ندارد، چراکه نه! حتما از این باگ استفاده کنید و سطح آن را به ۲۰۰ برسانید!


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا