#مهسا_امینی

انتشار فصل سوم Fortnite Chapter 2 با تاخیر مواجه شد

در عوض محتواهای بیشتری در فصل جاری دریافت خواهد کرد

فصل سوم Fortnite Chapter 2

شرکت اپیک گیمز اعلام کرد که فصل سوم بازی Fortnite Chapter 2 با تاخیر مواجه شده است و پنج هفته دیرتر، یعنی در ماه ژوئن منتشر خواهد شد.

فصل سوم از عنوان Fortnite Chapter 2 قرار بود دو هفته‌ی دیگر، در تاریخ ۳۰ آوریل (مصادف با ۱۱ اردیبهشت) آغاز شود، اما حالا با پنج هفته تاخیر در تاریخ ۴ ژوئن (۱۵ خرداد)‌ در دسترس قرار می‌گیرد. اگر چه شرکت اپیک گیمز توضیحی درباره‌ی علت این تاخیر ارائه نداده است، اما احتمالا بی‌ارتباط به وضعیت امروز دنیا به خاطر شیوع ویروس کرونا نیست.

در عوض شرکت Epic Games وعده‌ی غافل‌گیری‌های بیشتری برای فصل جاری داده است؛ از ایجاد تغییر در گیم‌پلی گرفته تا امتیاز تجربه‌ی بیشتر و چالش‌های جدید. اپیک گیمز پیش از آغاز چپتر دوم فورتنایت، نقشه‌ی چپتر اول را در یک سیاه‌چاله فرو برد و سپس برای چند روز در تمام اکانت‌های خود در شبکه‌های اجتماعی، تصویر یک سیاه‌چاله را نشان داد. با آغاز چپتر دوم، بازیکنان مهمان یک نقشه‌ی کاملا جدید و مکانیک‌های تازه‌ای چون ماهیگیری و قایق شدند که تنوع بیشتری به گیم‌پلی می‌داد.

با این‌که در هفته‌های اخیر شاهد محتواهای جذاب و معمول این بازی مثل حضور Deadpool بودیم، اما ظاهرا محبوبیت این اثر روبه کاهش است. به‌خصوص که عناوینی چون Apex Legends حالا محتوای بهتری نسبت به گذشته ارائه می‌دهند و رقیب جدید و محبوبی چون Call of Duty: Warzone پا به میدان گذاشته است. از ظهور عنوانی چون Valorant هم نباید چشم‌پوشی کرد که این روزها با فاصله‌ی بسیار چشم‌گیری، در صدر بازدیدهای پلتفرم توییچ قرار دارد.

باید دید که اپیک گیمز چگونه در آینده طولانی‌تر شدن فصل دوم را جبران می‌کند و آیا قادر خواهد بود تا فورتنایت را به اوج برگرداند یا خیر.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا