فصل دوم سال چهارم For Honor به خاطر ویروس کرونا تاخیر خورد

قربانی‌های کرونا تمامی ندارند

فصل دوم سال چهارم For Honor به خاطر ویروس کرونا تاخیر خورد حمید توحیدلو ۰ ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
فصل دوم سال چهارم For Honor

به دنبال گسترش شیوع و همه‌گیری ویروس خطرناک کرونا در سراسر جهان، شرکت فرانسوی یوبی‌سافت ساعاتی پیش طی پیامی رسما اعلام کرد که فصل دوم سال چهارم For Honor با اندکی تاخیر، در ۲۲ خرداد ماه سال جاری از راه خواهد رسید.

ضرر و زیان‌های ویروس مرگبار کرونا چه در موضوع سلامت بشر و چه در بحث اقتصاد جهانی و حتی صنعت بازی‌های ویدیویی تمامی ندارد! ویروسی که بر اساس گزارش‌های اخیر سازمان بهداشت جهانی، نزدیک به دو میلیون انسان را آلوده کرده که از این تعداد، متاسفانه بیش از ۱۱۰ هزار نفر جان خود را از دست داده‌اند. در همین راستا، بسیاری از کمپانی‌های کوچک و بزرگ در اقصی نقاط دنیا برای مقابله و جلوگیری از شیوع این بیماری، غالب فعالیت‌های خود را از طریق دورکاری انجام می‌دهند. شرکت فرانسوی یوبی‌سافت از جمله این کمپانی‌ها است که در حال حاضر تمامی کارمندان آن از منازل خود روی ساخت و توسعه‌ی پروژه‌های جدید و همچنین پشتیبانی از بازی‌ها مشغول به کار هستند.

در این میان، شرکت یوبی‌سافت چندی پیش در صفحه‌ی رسمی شبکه‌ی اجتماعی توییتر خود ضمن آرزوی سلامتی برای همه‌ی انسان‌ها، اعلام کرد که کلیه‌ی اعضای این کمپانی از طریق دورکاری همچنان به پشتیبانی از بازی‌ها ادامه می‌دهند و تیم توسعه‌دهنده به خوبی و با سرعت به این شرایط سخت کاری عادت کرده‌ است. با این وجود، روند ساخت فصل دوم سال چهارم For Honor بنا به شرایط کنونی، به اتمام نرسیده و سازندگان برای تکمیل آن به زمان بیشتری نیاز دارند. به همین خاطر، عرضه‌ی این فصل جدید به تعویق افتاده و بر اساس اعلام یوبی‌سافت، محتوای فصل بعدی در روز ۲۲ خرداد ماه سال جاری (۱۱ ژوئن) به صورت رایگان در اختیار کاربران سه پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت.

شرکت یوبی‌سافت در این خصوص توضیح می‌دهد:

اول از همه و مهم‌تر از هر چیزی، امیدوار هستیم که تمامی افراد طی این روزها در منازل خود سلامت باشند و روزهای خوبی را پشت سر بگذارند. در طرف دیگر، تیم توسعه‌ی For Honor سخت در تلاش است تا از طریق دورکاری، کماکان به پشتیبانی از بازی ادامه دهد. ما به تمامی سازندگان این عنوان که به خوبی و با سرعت با این شرایط کاری سازگار شدند، افتخار می‌کنیم.

هرچند، علی‌رغم تمامی این تلاش‌ها، یک سری وقفه‌هایی در طول هفته‌های گذشته در روند توسعه‌ی محتوای جدید بازی پیش آمده که به همین خاطر، نمی‌توانیم بسته‌های الحاقی را در زمان مقرر به دست بازیکنان برسانیم. از این رو، ما تصمیم گرفته‌ایم که فصل فصل دوم سال چهارم For Honor را تا روز یازدهم ژوئن سال جاری میلادی (۲۲ خرداد) به تعویق بیاندازیم.

البته، کاملا آگاه هستیم که این خبر بسیار ناامید‌کننده است. همه ما از اینکه محتوای جدید فصل بعدی بازی For Honor را با شما به اشتراک گذاشته بودیم، هیجان زیادی داشتیم. با این وجود، ما مطمئن هستیم که این تصمیم [تاخیر] به درستی اتخاذ شده تا تیم توسعه‌دهنده به راحتی محتوای مورد نظر خود را در اختیار بازیکنان قرار دهد.

این شرکت در ادامه‌ی بیانیه‌ی خود اشاره کرد که به منظور جبران این اتفاق، یک‌سری از فعالیت‌های مورد علاقه‌ی بازیکنان به بازی بازگردانده خواهد شد تا هواداران در طول این چند هفته با تجربه‌ی دوباره‌ی آن‌ها سرگرم شوند. با این حال، متاسفانه هنوز جزئیات و اطلاعات بیشتری در خصوص این محتوای رایگان ارائه نشده است. در پایان، لازم به ذکر است که در حال حاضر بازی For Honor به همراه فصل‌های قبلی سال‌های گذشته روی سه پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا