عرضه‌ی Football Manager 2021 با تاخیر مواجه شده است

منتظر ویژگی‌های جدید باشید

عرضه‌ی Football Manager 2021 با تاخیر مواجه شده است سورنا رضایی ۰ ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
عرضه‌ی Football Manager 2021

استودیوی اسپورتس اینتراکتیو با انتشار یک بیانیه‌ی رسمی اعلام کرد عرضه‌ی Football Manager 2021 به دلیل همه‌گیری کرونا به تاخیر افتاده است.

استودیوی اسپورتس اینتراکتیو در سال ۱۹۹۲ میلادی محصول جدید خود را تحت عنوان Championship Manager منتشر کرد که کاربر را در نقش مربی یک باشگاه فوتبال قرار می‌داد. موفقیت‌های این بازی باعث شکل گیری یک فرنچایز تازه و عرضه‌ی سالانه‌ی نسخه‌ی جدید شد. این شرایط ادامه داشت تا اینکه استودیوی سازنده در سال ۲۰۰۳ به همکاری خود با آیداس اینتراکتیو پایان داد. اسپورتس اینتراکتیو با سگا وارد همکاری شد و یک فرنچایز جدید با نام Football Manager خلق کرد. این دو معمولا اوایل سال میلادی از نسخه‌ی جدید رونمایی کرده و آن را در ماه نوامبر منتشر می‌کنند. عدم معرفی نسخه‌ی جدید در شرایطی که حدودا هشت ماه از آغاز سال گذشته، نگرانی‌هایی را به وجود آورده است.

مایلز جیکوبسون (Miles Jacobson) که به خوبی از نگرانی طرفداران آگاه بوده، تصمیم گرفت بیانیه‌ای را از طریق وب سایت رسمی Football Manager به اشتراک بگذارد. مدیر استودیوی اسپورتس اینتراکتیو در بخشی از متن خود رسما اعلام کرد عرضه‌ی Football Manager 2021 به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا و شرایط نابسامان جهان به تاخیر افتاده و نسخه‌ی جدید قرار نیست مانند سال‌های گذشته در نوامبر به دست مصرف‌کنندگان در سراسر جهان برسد. :

در حال حاضر تنها می‌توانم تایید کنم علی‌رغم شرایطی که در تمام جهان به وجود آمده، امسال هم شاهد عرضه‌ی نسخه‌ی جدید Football Manager خواهیم بود. انتشار این بازی مقداری دیرتر از آنچه برنامه‌ریزی کردیم بودیم رخ می‌دهد. اگرچه تعدادی از ویژگی‌هایی که در رویاهایم برای نسخه‌ی جدید در نظر گرفته بودم به بازی راه نمی‌یابد اما همچنان ویژگی‌های شاخصی وجود خواهد داشت.

مدیر استودیوی اسپورتس اینتراکتیو وارد جزئیات نشد و هیچ اشاره‌ای به ویژگی‌های جدید نکرد. او تنها وعده داد طرفداران این فرنچایز نظر مثبتی نسبت به بهبودهایی صورت گرفته در بخش‌های مختلف و همچنین ویژگی‌های جدید خواهند داشت. مایلز جیکوبسون در بخش دیگری از بیانیه‌ی خود نوشت:

وقتی محصول جدید ما منتشر شود، از طریق پلتفرم‌ها و بازارهای بیشتری در ‌دسترس خواهد بود. در بحث ویژگی‌های جدید و زمان عرضه فعلا نمی‌توانم صحبتی انجام دهم چون برای این کار زود است. از شما می‌خواهم مدت زمان بیشتری صبر کنید تا بتوانیم محصولی را ارائه دهیم که ارزش هزینه‌های پرداختی را داشته باشد و ساعت‌ها سرگرمی برای شما به ارمغان بیاورد؛ محصولی که به شما کمک کند تا برای مدتی هم شده از مشکلات و چالش‌های دنیای واقعی فاصله بگیرید.

آخرین نسخه از سری بازی‌های Football Manager هم اکنون برای پلتفرم‌های نینتندو سوییچ، رایانه‌های شخصی، گوگل استادیا و سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا