مانگای جوجوتسو کایسن باعث وقفه در انتشار یک مانگای دیگر شد!

مانگای جوجوتسو کایسن باعث وقفه در انتشار یک مانگای دیگر شد!

شوک وارده عظیم بود!

اگر از آخرین فصل مانگای جوجوتسو کایسن شوکه شدید، تنها نیستید. این مانگاکا به خاطر شوکه شدنش مانگای خود را به وقفه فروبرد.

فقط به این دلیل که کسی مانگا می‌نویسد به این معنی نیست که خودش طرفدار مانگا نیست و چند هفته گذشته، یک مانگاکا آنقدر تحت تاثیر داستان دیگری قرار گرفت که داستان خود را قطع کرد. مانگای که در حال وقفه است Fly Me to the Moon نام دارد و مانگای که فاکتور شوک است مانگایی جز جوجوتسو کایسن نیست.

مانگای Fly Me to the Moon به طور منظم در مجله Shogakukan’s Weekly Shonen Sunday از سال 2018 منتشر می‌شود. این سری توسط کنجیرو هاتا نوشته شده و در حال حاضر ۱۵ جلد دارد. Fly Me to the Moon مرد جوانی به نام ناسا را دنبال می‌کند که به لطف نامش خواه ناخواه با فضا ارتباط برقرار کرده است. اما زمانی که او با دختری مرموز به نام تسوکاسا آشنا می‌شود، مصمم می‌شود با او ازدواج کند. اما چیز عجیبی در مورد او وجود دارد. آیا او یک بیگانه، یک الهه ماه یا چیز دیگری است؟

مانگای Fly Me to the Moon یک انیمه اقتباسی دارد که در اکتبر ۲۰۲۰ و در ۱۲ قسمت پخش شد. آنقدر محبوب بود که دوبله انگلیسی هم داشت که در سرویس پخش Crunchyroll قرار گرفت و فصل دوم این انیمه در آوریل گذشته پخش شد. فصل‌های مانگا برای Fly Me to the Moon به‌طور مداوم منتشر می‌شوند، اما برای مدتی متوقف می‌شود. در جدیدترین قسمت هفته شونن یکشنبه، شماره ۴۶ برای امسال، کاتا اعلام کرد که تا شماره ۵۰ این مجله وقفه خواهد داشت که طبق گفته‌های او، مقصر این جریان فصل ۲۳۶ مانگای جوجوتسو کایسن است.

Jujutsu Kaisen یکی از محبوب‌ترین انیمه‌ها و مانگا‌های حال حاضر جهان است و افراد زیادی آن فصل آخر را می‌خوانند. کاتا در شوک خود تنها نیست، زیرا بسیاری از طرفداران برای ابراز شوک و ناباوری خود به اینترنت مراجعه کرده اند. ظاهراً این فصل بیش از میانگین اوتاکو تأثیر گذاشته است. بر کنجیرو هاتا هم تأثیر گذاشته است. طرفداران سری Fly Me to the Moon باید کمی منتظر بمانند تا او شوک خود را پشت سر بگذارد و قبل از اینکه بتوانند فصل بعدی را که به نظر می‌رسد بخوانند، به کار روی مانگای خود بازگردد. 

 

4.3 3 آراء
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا