فضای فیلم Venom 3 در عکس‌های پشت صحنه آن

انتشار چهار تصویر جدید

فضای فیلم Venom 3 در عکس‌های پشت صحنه آن پیمان امامی ۰ ۰۷ تیر ۱۴۰۲ مارول
فیلم ونوم

عکس‌های جدیدی از فیلم Venom 3 منتشر شده است که بیانگر حضور تام هاردی و ونوم در یک جشن سنتی است. لازم به ذکر است که مجموعه این عکس‌ها، بخشی از فضای حاکم بر فیلم Venom 3 را لو می‌دهند.

ونوم یکی از ویلن‌های کمیک مرد عنکبوتی است که نخستین حضور انفرادی‌اش در سینما به فیلم Venom محصول 2018 مربوط می‌شود. تقریبا سه سال بعد، دنباله این فیلم با عنوان Venom: Let There Be Carnage اکران شد و فروشی قابل توجه داشت. از این رو، سونی پیکچرز اعلام کرد که Venom 3 نیز تولید خواهد شد تا پایانی بر ماجراجویی ادی براک باشد.

اکنون، عکس‌های جدیدی از محل فیلمبرداری Venom 3 منتشر شده است که جزئیات تازه این فیلم را آشکار می‌کند. این عکس‌ها نشان می‌دهند که حداقل بخشی از داستان Venom 3 در جشن مذهبی و سنتی مکزیک، یعنی روز مردگان، اتفاق می‌افتد. به همین دلیل، دکوراسیون پرزرق و برقی در حاشیه این تصاویر وجود دارد که توجه هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌کند.

در کشور مکزیک، روز مردگان یک رویداد مهم است که در طول برگزاری آن، خانواده‌ها درگذشتگان خود را به یاد می‌آورند. این جشن در روز 1 و 2 نوامبر، برگزار می‌شود و یکی از زیباترین اعیاد سنتی مکزیک به حساب می‌آید. در بخشی از فیلم Batman v Superman نیز اشارات کوتاهی به روز مردگان وجود دارد که شامل حضور جمعیتی با آرایش جمجمه است.

فضای فیلم Venom 3 چه اطلاعات دیگری به ما می‌دهد؟

جایگاه فیلم Venom 3 در مولتی‌ورس ونوم، هنوز مشخص نیست و ما اطلاعات دقیق و کاملی در مورد آن نداریم. اما حدس می‌زنیم که گوشه‌ای از جغرافیای این مولتی‌ورس در کشور مکزیک قرار دارد و این کشور، مکان وقوع اتفاقات فیلم است. چراکه بر اساس کمیک مرد عنکبوتی، قطعه‌ای از سیمبیوت ونوم در مکزیک فرود می‌آید و بعدا به طور مرموزی، رشد می‌کند.

از این رو، به نظر می‌رسد که قرار است شاهد اتفاقات جالب و هیجان‌انگیزی در فیلم جدید سونی پیکچرز (Sony Pictures) باشیم. باید امیدوار بود که وقتی دوربین‌ها شروع به فیلمبرداری می‌کنند، طرفداران اطلاعات بیشتری از زمان و مکان وقوع ماجراها به دست آورند. پیش‌بینی می‌شود که فیلم مورد انتظار Venom 3 در اکتبر سال 2024 وارد سینماها شود.

3.9 7 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا