نخستین تصاویر Money Heist 5 از جنگی تمام عیار در قسمت‌های آینده خبر می‌دهد

این سریال با فصل پنجم تمام خواهد شد

نخستین تصاویر Money Heist 5

سرویس استریم نتفلیکس به تازگی نخستین تصاویر Money Heist 5 را منتشر کرده است که تعدادشان به رقم پنج می‌رسد.

Money Heist یا La casa de papel، یک سریال در زیرژانرهای سرقت و جنایی-درام است که توسط شبکه اسپانیایی Antena 3 ساخته شد و قرار بود با فصل دوم به انتها برسد اما پخش از نتفلیکس و دستیابی به محبوبیت در سراسر جهان، سازندگان را به سمت ساخت فصل‌های سوم و چهارم سوق داد. حالا هم فصل پنجم فاز پس‌تولید را پشت سر می‌گذارد تا منتشر شده و ماجراجویی شخصیت‌های اصلی را به یک پایان‌بندی برساند. داستان درباره یک گروه از سارقان است که توسط فرد مرموزی به نام پروفسور رهبری شده و تنها به سراغ اهداف بزرگ مانند ضرابخانه سلطنتی اسپانیا فکر می‌کند؛ اهدافی که دیگر گروه‌ها جرات فکر کردن به آن‌ها را ندارند.

محبوبیت Money Heist به قدری است که ماسک شخصیت‌هایی اصلی داستان (ماسکی که با الهام از یک نقاش اسپانیایی طراحی شده) به نمادی برای معترضان در کشورهای مختلف تبدیل شد. عوامل مختلفی در رخ دادن این اتفاق دخیل بوده که یکی از مهم‌ترین‌ها، هیجان است. محصول شبکه Antena 3 لحظه‌ای مخاطب را رها نکرده و به صورت مداوم تلاش دارد از طریق صحنه‌های سرتاسر جهان مخاطب را میخکوب کند. عامل بعدی، ارائه تصویری قهرمانانه از شخصیت‌های داستان است. اگرچه آن‌ها سارق هستند، سازنده سعی کرد کاراکترهایش را در قامت انسان‌هایی قابل‌احترام نشان دهد.

در حالی که حدودا سه ماه با انتشار قسمت‌های جدید فاصله داریم، نتفلیکس نخستین تصاویر Money Heist 5 را در فضای مجازی منتشر کرده است. تعداد عکس‌ها به رقم پنج رسیده و به جز یک مورد، تمامی‌شان شخصیت‌های اصلی را آماده نبرد مسلحانه نشان می‌دهند. عکس باقی مانده از صحنه‌ای تهیه شده که در آن شاهد تسلیم شدن کاراکترهای داستان هستیم. در ادامه می‌توانید تصاویر را مشاهده کنید:

طبق خلاصه داستانی که از فصل پنجم سرقت پول منتشر شده، بیش از ۱۰۰ ساعت از حضور اعضای گروه در بانک اسپانیا می‌گذرد. آن‌ها موفق شده‌اند لیسبون را از زندان آزاد کرده و پیش دیگر اعضای گروه بیاورند اما تاریک‌ترین لحظات در پیش رویشان قرار دارد. آلیسیا سیرا به طریقی موفق شده مخفی‌گاه پروفسور را یافته و بدین ترتیب، اعضای گروه برای نخستین هیچ نقشه‌ای برای فرار از مخمصه ندارند. در شرایطی که به نظر می‌رسد هیچ چیز نمی‌تواند بدتر شود، دشمنی از راه می‌رسد که بسیار قدرتمند است: ارتش. با نزدیک شدن به انتهای داستان، چیزی که قرار بود بزرگترین سرقت تاریخ باشد، در آستانه تبدیل شدن به یک جنگ تمام عیار قرار گرفته است.

میگل آنخل سیلوستره (Miguel Ángel Silvestre) و پاتریک کریدو (Patrick Criado) از چهره‌های تازه وارد فصل پنجم Money Heist به شمار می‌روند. از بازیگرانی که برای ایفای نقش‌های خود بازمی‌گردند می‌توان آلوارو مورته (Álvaro Morte)، ایتسیار ایتونیو (Itziar Ituño)، اورسولا کوربیرو (Úrsula Corberó) و انریکه آرسه (Enrique Arce را نام برد. در انتها، لازم به ذکر است نیمه اول فصل پایانی سرقت پول در تاریخ ۱۲ شهریور سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۳ سپتامبر) و نیمه دوم هم در تاریخ ۱۲ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۳ دسامبر) منتشر خواهند شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا