تماشا کنید: اولین گیم پلی بازی The Callisto Protocol منتشر شد

آرام آرام زمان سفر به فضا و ماجراجویی در قلب قمر کالیستو فرا می‌رسد. با گیم پلی بازی The Callisto Protocol همراه سرگرمی باشید تا شاهد دست‌پخت جدید گلن اسکافیلد باشیم.

در مراسم Summer Game Fest جدای از آن همه عنوان Sci-fi و فضایی که به‌نمایش درآمد، بدون‌شک اصلی‌ترین و موردانتظارترین آن‌ها گیم پلی بازی The Callisto Protocol بود. بله ما برای اولین بار شاهد گیم‌پلی جدیدترین اثر گلن اسکافیلد، یکی از اصلی‌ترین سازنده‌های مجموعه بسیار محبوب Dead Space بودیم. همچنین چندی پیش و در مراسم State of Play پلی استیشن نیز شاهد تریلر این عنوان بودیم که می‌توانید نگاهی به آن بیندازید.

اگر با سری Dead Space آشنایی داشته باشید، همانطور که حدس می‌زنید در بازی The Callisto Protocol هم شاهد وحشتی خونین، درمقابل موجوداتی بسیار زشت و کثیف هستیم. هنگامی که از کلمه خونین استفاده می‌کنم دقیقا منظورم تکه و پاره شدن اعضای بدن، از هر زاویه‌ای که تصور می‌کنید است. از بلعیده شدن مغز شما، تا گیر کردن لای دستگاهی شبیه به چرخ گوشت! همچنین انتظار تماشا آن با بیشترین و نزدیک‌ترین جزئیات را داشته باشید. در ادامه شاهد استفاده پورتاگونیست اصلی از یک سلاح گرانشی یا همان جاذبه‌ای هستیم. بدین شکل که به وسیله آن دشمنان و هیولا‌ها را به سمت خود می‌کشد یا به اطراف محیط پرتاب می‌کند. در گیم پلی بازی The Callisto Protocol شاهد ضربه نهایی با پا بر سر هیولاهایی که بر زمین افتاده‌اند هستیم که این موضوع، درخواست دقت از سوی شما را دارد. زیرا باید حواس خودتان را به‌خوبی جمع کنید تا هیولا‌هایی که بر زمین افتاده‌اند، باری دیگر بلند نشوند و روزگارتان را سیاه کنند. 

تمام موارد بالا درکنار اتمسفر خارق‌العاده‌ای که این اثر برای ما ایجاد کرده، همه و همه وعده تجربه‌ای خاص و وحشتناک را می‌دهند. دروغ چرا با وجود تمام خشونت‌ها و وحشتی پر از خون و جنازه، بنده جزو کسانی محسوب می‌شوم که به‌شدت برای تجربه این بازی هیجان زده است. بسیاری از دوست داران ژانر وحشت برای این بازی لحظه شماری می‌کنند.

نظر شما درباره بازی The Callisto Protocol چیست ؟ آیا شما هم برای این بازی لحظه شماری می‌کنید ؟ نظرات خودتان را با سرگرمی به‌اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا