تصاویر جدید به همراه خلاصه‌ی داستان Resident Evil: Infinite Darkness از راه رسیدند

تعداد تصاویر به رقم ۳ می‌رسد

خلاصه‌ی داستان Resident Evil: Infinite Darkness

سرویس استریم نتفلیکس ساعاتی قبل تصاویر جدید و خلاصه‌ی داستان Resident Evil: Infinite Darkness را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت.

علاقه‌مندان به فرنچایز رزیدنت اویل سال هیجان‌انگیزی را در پیش رو دارند. آن‌ها طی ماه‌های آینده شاهد عرضه‌ی Resident Evil Village خواهند بود که دنباله‌ای برای Resident Evil 7: Biohazard بوده و ادامه‌ی ماجراجویی‌های ایتن وینترز را به تصویر می‌کشد؛ شخصیتی که اینبار در یک روستای کوهستانی گرفتار شده و نه تنها باید راهی برای خروج بیابد، بلکه باید پاسخ پرسش‌هایش را بیابد. پس از Village، نوبت به Resident Evil: Infinite Darkness می‌رسد که یک انیمیشن سریالی بوده و با مشارکت تی‌ام‌اس اینترتینمنت (TMS Entertainment) و نتفلیکس ساخته می‌شود. این اثر پاییز سال گذشته‌ی میلادی رونمایی شده بود.

نتفلیکس ساعاتی قبل تصاویر جدید و خلاصه‌ی داستان Resident Evil: Infinite Darkness را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت. ماجرا در سال ۲۰۰۶ میلادی و پس از نفوذ غیرمجاز به شبکه‌ی اطلاعات کاخ سفید جریان دارد. ظاهرا هکر می‌خواسته به پرونده‌های مخفی رئیس جمهور ایالات متحده‌ی آمریکا دست یابد. در پی این اتفاق، لئون اس. کندی به همراه چند مامور دولتی دیگر به کاخ سفید می‌آیند تا نفوذ به سیستم را بررسی و هکر را شناسایی کنند. حین بررسی، ناگهان سیستم‌های روشنایی غیرفعال شده و لئون همراه دیگر اعضای نیروی ویژه مجبور می‌شوند مقابل تعدادی زامبی قرار بگیرند. در همین حین، کلر ردفیلد که مشغول نظارت بر روند ساخت یک مرکز رفاهی برای پناهندگان است، با نقاشی ترسناکی مواجه می‌شود که توسط یک کودک کشیده شده است.

کلر ردفیلد فردای روز آن به کاخ سفید آمده و پس از ملاقات اتفاقی با لئون اس. کندی، نقاشی ترسناک را به او نشان می‌دهد. لئون به سرعت متوجه‌ی شباهت‌هایی میان زامبی‌های کاخ سفید و فرد مبتلایی می‌شود که در نقاشی کشیده شده است. با اینحال، چیزی درباره‌ی ارتباط زامبی‌ها به کلر نگفته و محل را ترک می‌کند. با گذشت مدتی، حمله‌ی گسترده‌ی زامبی‌ها در دو نقطه‌ی جغرافیایی متفاوت و دور از هم، به اتفاقاتی منجر می‌شوند که پایه‌های آمریکا را می‌لرزانند. در ادامه می‌توانید سه تصویر جدید را مشاهده کنید:

اطلاعاتی که نتفلیکس به اشتراک گذاشته، به همین مورد خلاصه نمی‌شود. غول استریم از طریق یک توییت اعلام کرد نیک آپوستولیدز (Nick Apostolides) و استفانی پانیزلو (Stephanie Panisello) به جای لئون اس. کندی و کلر ردفیلد صحبت می‌کنند. این دو قبلا وظیفه‌ی مشابهی را در نسخه‌ی ریمیک Resident Evil 2 بر عهده داشتند. در ضمن، انیمیشن سریالی Resident Evil: Infinite Darkness در رویداد AnimeJapan 2021 که طی روزهای آتی برگزار می‌شود حضور داشته و در جریان آن، شاهد اعلام یک خبر بزرگ خواهیم بود.

تاریخ انتشار رزیدنت اویل: تاریکی بی‌نهایت یا تعداد قسمت‌های فصل اول آن مشخص نیست. تنها می‌دانیم برای انتشار در سال جاری میلادی برنامه‌ریزی شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا