#مهسا_امینی

تصاویر پشت صحنه ‌لباس مخصوص کیت بیشاپ در Hawkeye را نشان می‌دهند

لباس تا حدود زیادی به کمیک بوک‌ها وفادار است

‌لباس مخصوص کیت بیشاپ در Hawkeye

تصاویر پشت صحنه‌ای که دقایقی قبل در شبکه‌ی اجتماعی توییتر منتشر شدند، ‌لباس مخصوص کیت بیشاپ در Hawkeye را نشان می‌دهند.

بعد از اینکه مارول ساخت اولین سریال لایو اکشن هاکای را در دستور کار قرار داد، خبرگزاری‌ها هیلی استاینفیلد (Hailee Steinfeld) را به عنوان اصلی‌ترین گزینه‌ی تهیه‌کنندگان برای ایفای نقش کیت بیشاپ معرفی کرده و نهایتا حضور او را قطعی دانستند. بازیگر فیلم Bumblebee در یکی از مصاحبه‌های خود صراحتا پذیرش نقش در Hawkeye را انکار کرد اما انتشار اولین ویدیو و تصاویر پشت صحنه‌ی این سریال ابرقهرمانی، نشان داد اینسایدرهای خبرگزاری‌ها منبع قابل‌اعتمادی بوده و استاینفیلد بنا به دلایلی قصد داشته طرفداران را فریب دهد. در ضمن، فیلمبرداری این اثر اخیرا در نیویورک شروع شده و همچنان ادامه دارد.

تصاویری که چندی پیش از پشت صحنه تهیه شده‌اند، ‌لباس مخصوص کیت بیشاپ در Hawkeye را نشان می‌دهند. همان‌طور که انتظار می‌رفت، دست‌اندرکاران سریال برای طراحی لباس از بنفش استفاده کرده‌اند. این رنگ نه تنها یکی از اصلی‌ترین المان‌های ظاهری بیشاپ به شمار می‌رود، بلکه یکی از اولین رنگ‌هایی بوده که هاکای برای ساختن لباس ابرقهرمانی‌اش استفاده می‌کرد. البته لباس مخصوص کیت در سریال از یک سری جهات به کمیک بوک‌ها یا کانسپت آرتی که استودیوی مارول به اشتراک گذاشته بود وفادار نیست. با در نظر گرفتن آن‌ها، انتظار می‌رفت شخصیت تازه‌وارد لباسی سراسر بنفش بپوشد اما شلوار او مشکی است. این احتمال وجود دارد که کیت از لباس‌های مختلفی برای حضور در میدان نبرد استفاده کرده و چیزی که امروز شاهدش هستیم، تنها یکی از آن‌ها باشد. در ادامه می‌توانید تصاویر مورد بحث را مشاهده کنید:

غیر از کیت بیشاپ حضور اکو، سوردمن، کلاون و مادام ماسک در داستان Hawkeye قطعی شده است. اکو در ابتدا یکی از افراد کینگ‌پین بود اما طی اتفاقاتی مسیر زندگی‌اش تغییر کرد و تصمیم گرفت در کنار ابرقهرمانان بجنگد. سوردمن در برخی خط‌های داستانی یک شخصیت منفی و در برخی دیگر، یک شخصیت مثبت بوده است. در نتیجه، نمی‌توان گفت چه نقشی در سریال خواهد داشت. کلاون، یک تبهکار است و مادام ماسک هم احتمالا آنتاگونیست قصه خواهد بود. او در کمیک بوک‌ها فرزند یک خلافکار بزرگ است. ویتنی فراست در ابتدا سعی می‌کند زندگی آبرومندانه‌ای داشته باشد اما طرد شدن از سوی نامزدش او را به فعالیت در دنیای تبهکاری سوق می‌دهد. از ویژگی‌های ظاهری او می‌توان ماسک طلایی رنگی اشاره کرد که در هنگام نبرد روی صورت خود می‌گذارد. در ضمن، نام فلورنس پیو (Florence Pugh) هم در تیم بازیگری دیده می‌شود. ظاهرا او بلک ویدوی جدید دنیای سینمایی مارول خواهد بود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا